Zpět na » Primera Division » Marcelo slíbil Solarimu, že shodí tři kila a bude víc trénovat

Marcelo slíbil Solarimu, že shodí tři kila a bude víc trénovat

Marcelo slíbil Solarimu, že shodí tři kila a bude víc trénovat © marca.com - Marcelo

0

Líbilo se

14.02. - Brazilský obránce Realu Madrid hledá v letošní sezóně složitě cestu do základní sestavy. V preferencích kouče Santiaga Solariho ho přeskočil mladý Sergio Reguilón, který maximálně splňuje trenérovy požadavky. Nicméně argentinský stratég nad miláčkem tribun neláme definitivně hůl a vysvětlil mu cestu, jak se může dočkat většího herního vytížení.

Je to velký hráč, náš druhý kapitán, klubový emblém, vždycky staví Real Madrid před všechno ostatní. Každý den trénuje s radostí a všichni ho máme rádi." Tak těmito slovy se vpředvečer zápasu Ligy mistrů mezi Ajaxem a Realem vyjádřil trenér Blanos Santiago Solari na adresu brazilského obránce Marcela. Tyto chvalozpěvy ostře kontrastují se strohostí, s níž Solari komentuje stav jiného odstaveného hráče ze základu Isca Alarcóna. Hráči musí trénovat na 100 procent," toť vše na adresu španělského borce.

Rozdíl mezi oběma je evidentní. Zatímco Isca považuje Solari za definitivně ztraceného, věří, že s Marcelem se dá ještě něco dělat.

Před zápasem na Camp Nou spolu Marcelo se Solarim soukromě hovořili. Solari mu měl yvsvětlit jeho situaci a sdělil mu, co od něj požaduje, aby měl šanci získat zpět svoje místo," odhaluje obsah konverzace deník AS.

Řekl mu, že je s Reguilónem spokojený, protože do puntíku splňuje náročnost této pozice, tedy vysoké napadání, čehož v tuto chvíli Marcelo prostě nní schopen, což bylo patrné v zápase na Camp Nou. Jeho forma není optimální," pokračuje redaktor Manu Saiz.

V ten moment byl Marcelo tři kila nad svoji optimální váhou. Každopádně Solarimu se z této rozmluvy podařilo dostat od Marcela slib, že změní některé stravovací návyky, aby mohl pracovat na zlepšení formy. A Marcelo zatím nemluvil do větru, minulou neděli, kdy měl mančaft volno, trénoval ve Valdebebas sám," dodal ještě Saiz.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Související odkazy
Nejnovější články