Zpět na » Primera Division » Isco? Solari s ním byl vyřízený za 19 sekund

Primera Division - Isco? Solari s ním byl vyřízený za 19 sekund

Isco? Solari s ním byl vyřízený za 19 sekund © goal.com - Isco Alarcón

1

Líbilo se

15.01. - Vztah mezi záložníkem Iscem a trenérem Realu Madrid Santiagem Solarim v podstatě neexistuje. A nijak zdlouhavě se o hráči nehodlá bavit trenér ani na tiskových konferencích. Ohledně španělského reprezentanta mu byly před středečním odvetným utkáním osmifinále Copa del Rey s Leganés položeny tři otázky. Argentinec je ale vybavil hodně svižně - za 19 sekund.

Solari nechce Isca v sestavě. To už během svých sedmnácti zápasů u kormidla Realu Madrid nastínil více než jasně. Minulý zápas ho nechal celých devadesát minut pouze na střídačce, přestože tým sužovala vlna zranění. Do základní sestavy ho vměstnal za celou dobu svého krátkého působení u týmu pouze dvakrát, celkově nasbíral Isco jen 410 minut a v žebříčku této statistiky je v mužstvu až na 20. místě.

Nenormální situace vzhledem k tomu, že Isco patřil mezi důležité hráče, byť si cestu na výslunní musel složitě hledat. Hráč, jemuž vedení nedávno prodloužilo smlouvu s výkupní klauzulí 700 milionů eur je proto terčem otázek novinářů. Jenže Solari ho „vymazal" i tam odtud.

Na tiskové konferenci před zítřejší odvetou osmifinále Copa del Rey, k níž nastupuje Bílý balet v Leganés s náskokem 3:0 z prvního duelu, dostal argentinský kouč hned tři otázky směřující na rodáka z Benalmadeny: jestli plánuje vrátit do sestavy Isca, jestli by ho prodal a nakonec co by měl udělat, aby nastupoval víc.

„Máme úžasné mužstvo a musím vybrat do každého zápasu, kdo nastoupí," odpověděl na první. To trvalo 12 sekund. Na druhou odvětil: „Jsem jenom trenér," což trvalo tři vteřiny a na poslední týkající se Isca pouze řekl: „Myslím, že na tuto otázku už jsem odpověděl." Čtyři sekundy. Celkem devatenáct. A bylo vyřízeno.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Dělá to dobře scolari

vl4dc3v3sm1ru

Přesně jak říkáš, Scolari https://img.fifa.com/mm/photo/worldfootball/clubfootball/01/95/95/18/1959518_big-lnd.jpg

Bal-lack
Forte02 - 15.01. Odpovědět

Ten borec je úplnej vypatlanec fakt Smajlík 3 Tady jde vidět že prvně koná a pak přemyšlí, nééé počkat, jen koná Smajlík 3

Forte02
kochito - 16.01. Odpovědět

Hodně špatný vtip. Solari je snad ještě horší, než Rafa a to je už co říct. Chce se mi z něj blejt. Snad vypadne co nejdříve Smajlík 3

kochito
Zedman - 16.01. Odpovědět

Solari horší než Rafa Smajlík 3 Podívej se jaký měl Rafa tým k dispozici a co má Solari. Tým plný puberťáků nebo starých hráčů.

Zedman
Související odkazy
Nejnovější články