Zpět na » Primera Division » Aktuální jména pro posílení barcelonského útoku

Primera Division - Aktuální jména pro posílení barcelonského útoku

Aktuální jména pro posílení barcelonského útoku © FotbalPortal.cz -

1

Líbilo se

15.01. - NEPŘEHLÉDNĚTE Situace na kolbišti se mění každým dnem a co platilo včera je už dnes dávno minulostí. I takto by se daly parafrázovat spekulace kolem Barcelony, přesněji kolem toho, kdo posílí její útok. V průběhu ledna už přišlo na přetřes hned několik jmen, aktuálně jsou ovšem v kurzu tato následující...

Christian Stuani

Nejčerstvější objev vedení Barcelony. Útočník Girony táhl mančaft ze stejného regionu, tedy z Katalánska, úspěšnou premiérovou sezónou mezi elitou a gólový prach mu nezvlhl ani v té druhé. Momentálně má na kontě 12 gólů, což z něj činí třetího nejlepšího střelce La Ligy a azulgranas se zajímají o jeho služby. Jenže problém bude cena. Girona nechce slevit z výkupní klauzule 15 milionů eur, což je v této situaci na 30letého hráče, jenž by dělal náhradníka Suárezovi, dost.

Olivier Giroud

Podle deníku Sport je mezi vybranými kandidáty i útočník Chelsea Olivier Giroud, jemuž končí v létě smlouva. Trenérovi Valverdemu by se zamlouval, nicméně vzhledem k okolnostem by jeho cena určitě nebyla nižší než ta Stuaniho.

Chicharito

Další překvapivý kandidát je Javier Hernández, kterého ale fotbalový svět zná spíše pod přezdívkou Chicharito. Ve West Hamu má ale 30letý útočník kontrakt až do roku 2020 a podle The Sun by se jeho cena měla pohybovat kolem 13 milionů liber.

Fernando Llorente

Na listině možných posil je i fotbalista Tottenhamu Fernando Llorente. Není to vyloženě hráč řekněme barcelonských charakteristik, ale mohl by být zajímavou variantou v případě potřeby změnit něco v průběhu hry, neboť by byl platným ve vzdušných soubojích. Navíc ho Valverde zná z působení v Bilbau. Jenže Spurs ho asi nepustí, byť má poslední půlrok smlouvy, neboť se jim zranil Harry Kane.

Álvaro Negredo

Další alternativou by mohl být i španělský útočník Álvaro Negredo, který je volný poté, co vypověděl smlouvu v katarském klubu Al Nasr. Fanoušek si hráče, který dal za španělskou reprezentaci 10 gólů, pamatuje především z působení ve Valencii, Seville, pár zápasů sehrál i za Real Madrid, mihl se v Manchesteru City.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články