Zpět na » Primera Division » 5 důvodů, kvůli nimž by Isco mohl opustit Real Madrid

Primera Division - 5 důvodů, kvůli nimž by Isco mohl opustit Real Madrid

5 důvodů, kvůli nimž by Isco mohl opustit Real Madrid © youtube.com - Isco

1

Líbilo se

18.12. - NEPŘEHLÉDNĚTE Etapa záložníka Isca Alarcóna v Realu Madrid možná píše poslední měsíce. Španělský reprezentant neprochází nejideálnějším obdobím a s největší pravděpodobností klub, pravděpodobně v létě, opustí. Zde je uvedeno pět důvodů, kvůli kterým by vedení takový krok mohlo, nebo mělo, učinit.

Trenér Solari a fanoušci na Bernabéu

Isco začal sezónu pod Julenem Lopeteguim jako stálý hráč základu. Nicméně odvolání španělského kouče znamenalo prudký obrat situace. Isco najednou začal pouze vysedávat na lavičce. Od příchodu Solariho do funkce nastoupil jen na 292 minut z celkové porce 990. To je 29,5 procenta. K jeho odcizení s trenérem se pojí ještě rozkol s fanoušky na Bernabéu, s nimiž se slovně střetl v průběhu zápasu s CSKA. Přitom Isco měl s diváky na madridském stadionu vždy vřelý vztah. Jenže jeho konflikt se Severní tribunou po špatně vyřešení útočné akce toto idylické spojení značně narušil.

Špatný vztah s lídry kabiny

Není žádné tajemství, že Isco je sice oblíbený v kabině Bílého baletu, nicméně dva největší kápové v mužstvu se s ním zrovna nemusí. Je to Marcelo, který mu nejen zavařil s kapitánskou páskou, když uvedl, že nezná důvodu, proč ji Isco odmítl ve chvíli, kdy mu ji chtěl při střídání předat. Předtím mu také přes média nepřímo naznačil, že jestli chce být v základu, musí víc trénovat. A také Sergio Ramos, který si nenechal pro sebe, že Isco měl v soukromí jistý výstup se Solarim. Paradoxně Marcelo i Sergio Ramos mají stejného agenta, Sergiova bratra Reného, jehož služby v létě Isco odmítl.

Měl by Isco opustit Real Madrid?
Ano
Ne
Created with BuildQuizzes

Příchody Hazarda a Jamese

V létě s velkou pravděpodobností přijde do Realu Madrid Eden Hazard z Chelsea. Belgičan touží oblékat dres Bílého baletu, nicméně jeho přítomnost v kádru moc nejde dohromady s tím, že by Isco zůstal. A to se ještě z Bayernu vrátí James Rodríguez. Bavorský klub zřejmě nakonec neuplatní opci na přestup a kolumbijský záložník by měl jistou podporu Solariho.

Zájem Manchesteru City

Španělský reprezentant v létě 2013 odmítl nabídku Citizens a zvolil raději přestup do Realu Madrid. Anglický klub ale kolem záložníka Realu krouží znovu a podle všeho ho manažer Guardiola považuje za prioritní posilu s výhledem na nadcházející sezónu. Rovněž hráč předpokládá, že by mu styl, který praktikují City mohl být bližší než ten, který aktuálně vyznávají Los Blancos.

Finanční injekce pro klub

Real Madrid potřebuje určitě posílit. Prezident Pérez ale peníze spíše schovává na modernizaci stadionu. Proto bude jakákoliv finanční injekce z prodeje hráčů vítaná. Má se za to, že Isco by určitě Bernabéu neopustil za méně než 100 milionů eur a mohl by se tak stát nejdražším prodejem madridského klubu celé historie a překonat i transfer Cristiana Ronalda.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

vole, radšej tu hoďte článok že Mourinha konečne vyhodili. Naozaj som nevedel, že na to vedenie United bude mať silu.

LukaModric
Související odkazy
Nejnovější články