Zpět na » Primera Division » Kluby Premier League v pozoru. Madridský Carvajal chce hrát v Anglii

Kluby Premier League v pozoru. Madridský Carvajal chce hrát v Anglii

Kluby Premier League v pozoru. Madridský Carvajal chce hrát v Anglii © mundodeportivo.com - Dani Carvajal

1

Líbilo se

09.10. - Kluby z anglické Premier League cítí šanci. Jeden z nejlepších pravých obránců světa vyslovil přání, že by chtěl hrát na britských ostrovech. Ve Španělsku je sice šťastný, ale jednou by prý litoval, že se mu sen zahrát si anglickou ligu nesplnil.

Dani Carvajal dal své srdce madridskému Realu. Do prvního týmu se sice dostal až oklikou přes roční působení v Bayeru Leverkusen, ale od té doby se z něj stal klíčový muž sestavy Realu Madrid. Na Santiago Bernabéu je sice velmi spokojen, ale přesto se vyjádřil v tom smyslu, že by jednoho dne chtěl hrát za některý z klubů Premier League.

„Chtěl bych hrát v Premier League. Je to zkušenost, jíž bych chtěl zažít a nerad bych jednoho dne končil kariéru a litoval toho, že jsem to nevyzkoušel,“ uvedl španělský obránce.

Dani Carvajal je na svém postu neoddiskutovatelnou jedničkou, v průběhu uplynulých let setřásl konkurenci Brazilce Danila nebo Álvara Arbeloy. Nyní klub v létě koupil perspektivního hráče do budoucna Odriozolu, jenž s ním má svést boj o místo v sestavě a který se jeví zatím velmi slibně. Nicméně Carvajal podepsal minulou sezónu novou smlouvu až do roku 2022 a nepředpokládá se, že by změnil prostředí už příští léto.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články