Zpět na » Primera Division » Výlet do Ameriky. Na zápas mezi Gironou a Barcelonou poletí fanoušci do USA zadarmo

Primera Division - Výlet do Ameriky. Na zápas mezi Gironou a Barcelonou poletí fanoušci do USA zadarmo

Výlet do Ameriky. Na zápas mezi Gironou a Barcelonou poletí fanoušci do USA zadarmo © thesun.co.uk - Zápas Girona vs. Barcelona se odehraje v Miami

0

Líbilo se

04.09. - Jak řekli, tak udělali. Prezident španělské La Ligy Javier Tebas dohodl se společností Relevent jeden zápas této soutěže ročně na americkém kontinentu a přes rozsáhlé protesty ze strany hráčů a jejich odborů už se na toto utkání vše připravuje. Dokonce už je podle španělských médií stanoven termín klání. A nejen to.

Velké vášně vyvolalo rozhodnutí o tom, že se každou sezónu odehraje jeden vybraný zápas na některém stadionu ve Spojených státech, možná i v Kanadě. Odboráři protestovali, že se rozhodovalo o nich bez nich, ale toto apelování zjevně zatím vyznělo do prázdna.

Na prvním historickém utkání španělské La Ligy v USA se totiž horečně pracuje. Podle katalánských deníků L´Esportiu a El Diari de Girona už je stanoven konkrétní termín střetnutí i jeho místo.

„Domácí“ Girona ho odehraje s Barcelonou na Hard Rock Stadium v Miami 27. ledna 2019 ve 14.45 amerického času, 20.45 středoevropského.

Aby fanoušci Girony nebyli škodní, že přijdou o domácí duel s azulgranas, připravilo vedení loňského nováčka opatření, jimž by své příznivce odškodnilo. A velmi zajímavě.

Podle barcelonského SPORTu nabízí 1500 předplatitelům zdarma letenku do Miami s jedinou podmínkou, že uhradí vratnou zálohu 500 eur. Pokud by „Gironistas“ nechtěli letět do USA, budou mít možnost získat vstupenku na odvetný zápas na Camp Nou včetně slevy na předplatném ve výši 20%. Ti, kteří nebudou chtít letět do Ameriky ani navštívit zápas v Barceloně, dostanou slevu dokonce 40 procent.

Podle Sportu by Girona měla na celé této atrakci neoficiálně vydělat kolem 4 milionů eur.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk, sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Dost by mě zajímalo, co by všichni zainteresovaní bafunáři dělali, pokud by se hráči jednoduše rozhodli neletět, protože to nemají ve smlouvě.

Jak jak já bych si takovou situaci přál. Bojkot ze strany hráčů.

Bal-lack

Co nemají ve smlouvě? Hrát zápas La Ligy?

sonnyblack
Zedman - 05.09. Odpovědět

A co konkrétně nemají ve smlouvě. Je to běžný ligový zápas. Akorát mohli k Barce vybrat lepšího soupeře.

Zedman

Určitě by nějaký šikovný právník vyhrabal něco ve smyslu, že domácí soutěž se musí vztahovat na určitá vyhrazená místa domácí soutěže ve Španélsku a jeho přilehlých území.
Což USA nebude.
Já popravdě vůbec nechápu jak dokáží být lidi zblbnutí tím, že je to supr nápad aby se hrálo v USA. Do Španělska a zpátky zaplatíte 3 litry, půjdete na zápas klibnete chvilku na letišti a jste druhej den zase doma.
Kdyby aspoň ten koncept dával smysl, že by se hrálo na všech kontinentech. Ale jen USA?

Bal-lack
FCBzUSA - 05.09. Odpovědět

Zase třeba nějaky lepší pravník by vyhrabal že vlastně na florode jě největší procento latinoameričanu(na zapse v miami mezi united a realem byli jen samí latinoamericné)a jakože předci techto lidi pochazi ze spanelska maji to narok videt Smajlík 1 Smajlík 2 Smajlík 3

FCBzUSA
Cornero - 05.09. Odpovědět

ukaz mi prosim letenky z evropy do USA za 3000.

Cornero
Eidur - 05.09. Odpovědět

To bych chtěl taky vidět Smajlík 1

Eidur

Jojo já vím, četl jsem si to když si to psal, myslím o EL Clasiku během přípravy... já se tomu nedivím, Amíci (co vím) mají soccer docela u prdele.
Obzvlášť mi to vadí, že se jedná za zády klubů a hlavně hráčů. Kdyby s tím přišli s tím, že jako hele koukejte máme supr marketingový plán, vás to nic stát nebude, ale uděláte větší reklamu lize a nám to pomůže, tak řeknu OK. Žádnej problém.

Ale přijít s tím, že nazdar v lednu letité do USA, páč sme to domluvili, tak to fakt nasrat.

Bal-lack

Čtěte lépěji! "Do Španělska a zpátky zaplatíte 3 litry,..."

NoIscoNoDisco

Ok tak asi ne na El Clasiku, už blbnu, ale právě United a Real.

Bal-lack
Eidur - 05.09. Odpovědět

Aha, má chyba (vlastně Cornerova). Smajlík 15

Eidur

Děkuju...

Bal-lack
FCBzUSA - 04.09. Odpovědět

Ok budu tam...

FCBzUSA
Zedman - 04.09. Odpovědět

Smajlík 2 Jo možná tak prstem na mapě...

Zedman

Zdarma do Miami.A zpatky take? Smajlík 1

tomogara
FCBzUSA - 04.09. Odpovědět

Proč prstem na mapě???myslim na stadionu...listek stejne bude tak od 50 dolaru viš coz je ok...

FCBzUSA
Reklama
Reklama
Nejnovější články