Zpět na » Primera Division » Agent Modriće potvrdil, že hvězda Realu bude hrát v Itálii

Agent Modriće potvrdil, že hvězda Realu bude hrát v Itálii

Agent Modriće potvrdil, že hvězda Realu bude hrát v Itálii © express.co.uk - Luka Modrić

3

Líbilo se

14.08. - Luka Modrić plnil stránky novin celé léto. Nejprve skvělými výkony v dresu Chorvatska na světovém šampionátu v Rusku, posléze pak nekonečnou kauzou o možném odchodu z Realu Madrid, kdy se jeho příštím působištěm měl stát Inter Milán. A podle jeho agenta se tento přesun stane realitou.

Real opustil v létě Cristiano Ronaldo a hrozilo, že ho na trase do Itálie bude následovat i jeho spoluhráč Luka Modrić. Před očima mu nerazzurri mávali lukrativní smlouvou, na jejímž základě si měl přijít na víc jako deset milionů eur ročně.

Nicméně nakonec mělo celý případ uzavřít vedení madridského klubu, když mu slíbilo vylepšení stávajícího kontraktu, jenž platí do roku 2020. Podle všeho by se měl posunout v platové hierarchii na úroveň nejlépe placených hráčů Sergia Ramose a Garetha Balea a gáže by měla být hodně podobná té, na kterou ho lákal Inter.

Vzhledem k tomu, že přestupové okno se v Itálii zavírá již v pátek, pravděpodobně zůstane minimálně v této sezóně Modrić na Santiago Bernabéu. Nicméně jeho agent Marko Naletilić potvrdil, že jednoho dnes Luku v italské lize stejně uvidíme.

„Z jakéhokoliv důvodu chce být Modrić hvězdou italské Serie A v dresu Interu. Uvidíme. Věřím, že dřív nebo později bude Luka hrát v Itálii. Stejně jako mnoho Chorvatů jeho věku vyrůstal při sledování italského fotbalu,“ pravil agent.

Ten rovněž zmínil i portugalského fotbalistu Ronalda, který přestupoval za 112 milionů eur na začátku července do Juventusu. „Skutečnost, že se Inter snažil získat Modriće dokazuje, jaký vliv už má Cristiano Ronaldo na italský fotbal.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk

Související odkazy
Nejnovější články