Zpět na » Primera Division » Klíč k přestupu Pogby do Barcelony leží v Itálii

Klíč k přestupu Pogby do Barcelony leží v Itálii

Klíč k přestupu Pogby do Barcelony leží v Itálii © thesun.co.uk - Pogba a Milinkvić-Savić

3

Líbilo se

08.08. - Času je sice čím dál tím méně, nicméně Barcelona se šance na získání Paula Pogby nevzdává. Ačkoliv její poslední nabídka ve výši 45 milionů liber a dvou hráčů k tomu byla Manchesterem United smetena ze stolu, nyní azulgranas přeci jen svitla malá naděje, že by pikantní přestup mohl nakonec klapnout. Klíč k němu leží na Apeninském poloostrově.

Už zítra zatahuje přestupové okno v anglické Premier League svoje rolety. Kluby po šesté odpolední nebudou moci nakupovat nové hráče. Pouze prodávat směr pryč z klubu. Jenže pustit z kádru klíčového fotbalistu bez možnosti přivést za něj náhradu je pro top kluby vyloučené.

Proto i případná operace s pracovním jménem Paul Pogba má před sebou posledních pár hodin života. Také Josého Mourinha tlačí čas a nechce riskovat prodej francouzského fotbalisty aniž by si předtím zajistil příchod adekvátní náhrady.

I proto Barcelona neuspěla s poslední nabídkou na „cash“ 45 milionů liber a přídavkem v podobě dvou hráčů Yerryho Miny a Andrého Gomese. Nicméně celá situace může nabrat úplně jiný směr v případě, že by se Manchesteru United podařilo získat vytouženého hráče Lazia Sergeje Milinkoviće-Saviće. Srbský fotbalista je hlavním přestupovým cílem Mourinha, dobře spolupracoval v národním týmu s Nemanjou Matićem a má podobný profil jako Pogba.

Jenže Lazio za hráče bude údajně požadovat 150 milionů eur, takže i Barcelona by musela, pokud chce získat Pogbu, hodně přitlačit.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk

Nejnovější články