Zpět na » Primera Division » Neschopnost Chelsea nutí Real Madrid čekat na Courtoise

Primera Division - Neschopnost Chelsea nutí Real Madrid čekat na Courtoise

Neschopnost Chelsea nutí Real Madrid čekat na Courtoise © marca.com - Thibaut Courtois

1

Líbilo se

23.07. - Klíč k operaci, v jejímž rámci by měl přestoupit gólman Thibaut Courtois do Realu Madrid, drží vedení Chelsea. Klubu, který má belgického gólmana stále pod smlouvou. A nyní už nejde o to, jestli ho pustí nebo ne, ale čeká se, až najde za svoji dosavadní jedničku náhradu.

Thibaut Courtois mělo být už dávno uzavřené téma. Gólman Chelsea už měl mít dávno vyklizenou skříňku na Stamford Bridge a užívat si dovolenou jako gólman Realu Madrid.

Jenže zatím se celá věc zasekla a viníkem takového stavu je Chelsea. Tentokrát už ne proto, že by dělala drahoty s tím, že svoji jedničku nepustí. Direktiva Blues už pochopila, že nejlepšího brankáře šampionátu v Rusku neudrží. Smlouva Courtoisovi skončí příští rok a novou podepsat nehodlá. Tudíž s prodejem není záhodno otálet. Získat teď alespoň 35 milionů eur nebo pustit gólmana za rok zadarmo? První varianta má samozřejmě navrch.

Ovšem brzdou v Courtoisově odchodu je neschopnost vedení londýnského celku získat za něj adekvátní náhradu. Chelsea marně soupeřila s Liverpoolem o Brazilce Alissona z AS Řím, nyní se probírají další jména možných nástupců belgického reprezentanta. Mezi nimi i našeho Petra Čecha, který by tak zažil nečekaný comeback anebo Kaspera Schmeichela z Leicesteru.

9. srpna končí v Premier League možnost nákupu nových hráčů. Chelsea si tudíž musí pospíšit. V Madridu tak doufají, že tento týden už by měl Courtoisův přestup definitivně uzavřít. To už ale média předpovídala minulý týden.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Doufám, že žádnou náhradu nenajdou a ten nesympatickej belgičan zůstane kde je Smajlík 3

sonnyblack

Nebude to tak trochu zrada vzhledem k tomu kde předtím chytal?

MESSIFCB
M1Ozil - 23.07. Odpovědět

Tak v Atleticu iba hostoval

M1Ozil

Myslíš si, že Courtois ví, co je loajalita? Chelsea fans mu přezdívají krysáček.

Bal-lack
Wazz - 24.07. Odpovědět

Smajlík 3 tím víc se bude do takové špíny jako je real hodit..

Wazz
pdreal - 24.07. Odpovědět

pfff Smajlík 2

pdreal

Joao Moutinho má blízko k přestupu do Wolverhamtponu.

NoIscoNoDisco

Myslím, že po tom co Wolves koupili tolik portugalců, je teď u každého portugalce 90% šance, že je blízko Wolves Smajlík 2

Tomguncz2
Reklama
Reklama
Nejnovější články