Zpět na » Primera Division » Otec Neymara uklidnil PSG, že jeho syn určitě zůstane v Paříži

Primera Division - Otec Neymara uklidnil PSG, že jeho syn určitě zůstane v Paříži

Otec Neymara uklidnil PSG, že jeho syn určitě zůstane v Paříži © abc.es - Al Khelaifi s Neymarem

0

Líbilo se

20.05. - Už je v Paříži zas o kousek klidněji. Alespoň v Parku princů, kde to poslední dny vřelo. Nešlo ale jen o příchod nového trenéra Tuchela, nýbrž a především o spekulace ohledně údajného odchodu hvězdy PSG Neymara do Realu Madrid. Vše alespoň částečně urovnal otec a současně i agent brazilského útočníka Nemyar senior, který ujistil klubové vedení, že jeho budoucnost bezpochyby patří jim.

Tak trochu rozpolcená sezóna z pohledu PSG. Trofeje Unai Emery sice klubu přinesl, ale bohužel neměly takovou cenu, jak si všichni v létě představovali. V Lize mistrů to totiž klub z Paříže dotáhl jen do osmifinále, kde ho dvakrát vyklepl Real Madrid.

Mezi negativa je třeba počítat i neustálou nejistotu kolem největší hvězdy Neymara. Toho v létě klub kupoval za nehorázné peníze (222 milionů eur), aby se po roce šířily fámy věštící jeho návrat do španělské ligy, tentokrát ke konkurenci do Madridu.

Ačkoliv se média snaží ze sebemenšího detailu vyvodit pro PSG katastrofální závěry, šéf klubu je stále klidný. Podle jeho slov Neymar zůstane na 2000 procent v Paříži. A nyní je ještě víc, neboť mu sám Neymarův otec, jenž má na starosti jeho agendu, potvrdil, že s Neymarem jr. může bezezbytku počítat.

„Určitě zůstává. Už jsem to opakoval snad desetitisíckrát. Zůstává. Jeho otec mi řekl: ,Jeho budoucnost je v Paříži‘. Neymara už unavují spekulace. Jsou to španělská média, která stále informují o tom, že odejde. Jestli tomu věříte, tím hůř pro vás. Nebudu na tuto otázku už odpovídat. Má u nás smlouvu na čtyři roky,“ uvedl šejk Nasser Al Khelaifi.

Nicméně na druhou stranu prohlásil, že nebude tolerovat jakákoliv prohlášení proti klubu, tudíž je připraven ukázat dveře hráči, který v PSG není šťastný.

„Nic ani nikdo není víc než tento klub. Ani hráči ani trenér. Klub bude vždycky první, to je nejsilnější. A pokud někdo nejde touto cestou a není šťastný, ať odejde.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Smajlík 17 Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka

Inkostanna

Jj, ať odejde....:-)) ale bude na to vzpomínat (rozumej buď neuvěřitelná částka, která se může vydávat za výhru, nebo klidně rok prosedět na tribuně) Takovahle ,,zrada,, se v arabském světě odpouští ještě méně než v tom ,, západním,,

FotbalFan

Tam to bude jeste zajimave.Tomu sejkovi,ani Neymarovi,ani jeho fotrovi neverim ani slovo.Tam to pojede vsechno prez penize.Sliby,vyhruzky,kontroverze atd.At si to uziji.Sallam alajkum Smajlík 1

tomogara
Související odkazy
Nejnovější články