Zpět na » Primera Division » Zidane je s Balem spokojený a inkasované góly mu nevadí

Zidane je s Balem spokojený a inkasované góly mu nevadí

Zidane je s Balem spokojený a inkasované góly mu nevadí © dailymail.co.uk - Gareth Bale

0

Líbilo se

22.02. - Včera se Real Madrid díky třem bodům, které získal po výhře 3:1 v Leganés, dostal opět na třetí příčku ligového pořadí, na níž vystřídal Valencii. Ani tentokrát ale nedokázal udržet čisté konto. To trenéru Zidanemu ale nevadí. A je spokojený i s Garethem Balem, přestože ho opět nechal od začátku jen sedět na lavičce náhradníků.

„Jsem s ním spokojený. Ale v jeho případě je třeba jít pomalu. Chceme, aby se dostal na tu nejvyšší úroveň a určitě se mu to podaří. Potom se rozhodneme, do kterých zápasů, které nás čekají, ho postavíme,“ reagoval na otázku Baleova místa na střídačce ve včerejším zápase.

Kritizovaným tématem kolem madridského klubu byla i jistá defenzivní prostupnost, kdy Bílý balet nedokázal udržet čisté konto. Včera to už byl desátý z posledních jedenácti, kdy tomu tak bylo. „To je fotbal. Velké starosti mi to nedělá. Klidně bych bral aby dal soupeř jeden nebo dva góly a my třeba čtyři nebo pět. Je ale jasné, že góly na začátku zápasu jsou kvůli nízké koncentraci,“ řekl francouzský lodivod.

Asensio a Lucas Vázquez. O nich se často mluvilo v uplynulých týdnech a debatovalo se, proč dává Zizou raději příležitost Baleovi nebo Benzemovi, když má na lavičce hráče v mnohem lepší formě. Proč je přehlížel? „Nepřehlížel jsem je. Pro mě byli vždycky důležití. Mám radost z Lucase, protože si to zaslouží. Bojuje. Před zápasem na tom navíc nebyl dobře. Odehrál výbroný zápas, jako Asensio. Všichni celkově. A Kovačić, který poslední dobou moc nehrál, odehrál fenomenální zápas,“ chválil Zidane.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Související odkazy
Nejnovější články