Zpět na » Primera Division » Jiménez: Už nesmíme ztrácet body

Jiménez: Už nesmíme ztrácet body

Jiménez: Už nesmíme ztrácet body © marca.com - trenér Sevilly

0

Líbilo se

24.11. - Manolo Jiménez, trenér Sevilly, je přesvědčený, že jeho mužstvo už nebude ztrácet tolik bodů jako doposud. Z posledních čtyřech zápasů totiž Sevilla získala jen šest bodů. O nápravu se bude snažit dnes v souboji s Mallorcou.

“Již jsme darovali příliš mnoho bodů a jestli chceme pomýšlet na příčky, které nám dovolí dostat se do ligy mistrů, je načase začít obírat o body jiná mužstva”, prohlásil Jiménez.

Tyto příčky jsou ale hodně daleko. Sevilla teď ztrácí na čtvrtou Valencii téměř deset bodů. Jestli na ně chce dosáhnout, může si dokonce sezóny dovolit ztratit jen pár bodů. Ovšem do karet ji hraje fakt, že po dvanáctém kole ligy má za sebou skoro všechny těžké soupeře.

Podlehla sice Barceloně 2-1, Atléticu 4-3 a Villarrealu 3-2, ale na druhou stranu dokázala porazit Valencii 3-0 a Real Madrid 2-0.

“Teď se musíme soustředit jen na zápas s Mallorcou. Jestliže získáme tři body, hodně nám to zvedne sebevědomí a snad budeme v získávání bodů pokračovat i nadále. V týdnu nás pak čeká další těžké a prestižní utkání s Arsenalem, které chceme také vyhrát”, vysvětlil Jiménez.

Mallorca má o jeden bod více než Sevilla, ale také o jeden zápas více. Navíc se ji v poslední době vůbec nedaří. Z posledních čtyřech zápasů získala jen dva body, ale ani tak ji nemůže Sevilla podcenit.

Kam dál?

Jakub Sobotík / goal.com/fotbalporta.cz

Nejnovější články