Zpět na » Primera Division » Raúl se klaněl Messimu a na síti to schytal od fanoušků Realu Madrid. A ne poprvé

Raúl se klaněl Messimu a na síti to schytal od fanoušků Realu Madrid. A ne poprvé

Raúl se klaněl Messimu a na síti to schytal od fanoušků Realu Madrid. A ne poprvé © goal.com - Messi s Raúlem

2

Líbilo se

15.01. - Někdejší fotbalista Realu Madrid Raúl Gonzáles Blanco opět rozčílil fanoušky Bílého baletu. Fotbalista, který aktivní kariéru ukončil v roce 2015, totiž udělal to, co by podle názorů části fanoušků správný „madridista“ dělat neměl. A sice skládat komplimenty největšímu rivalovi, respektive jejímu nejlepšímu hráči.

Raúl Gonzáles je jedním z ambasadorů španělské nejvyšší soutěže Primera División a svoji funkci vykonává s nejvyšší profesionalitou. Jeho úkolem je podporovat ligu a její hodnoty po celém světě.

Ve včerejším zápase 18. kola došlo na událost, která se ho přímo dotýkala. Barcelonský Lionel Messi trefou do sítě Las Palmas rozšířil počet týmů, kterým ve španělské lize vstřelil gól, na 35 a vyrovnal se tak v historickém pořadí právě bývalému hráči Realu Madrid.

Po utkání někdejší ikona fanoušků Bílého baletu zareagovala na tuto událost pochvalným komentářem na Twitteru. „Je to radost užívat si jeho góly v lize každý den,“ napsal Raúl.

To samozřejmě strhlo lavinu negativních komentářů zarytých madridistů na jeho osobu, jimž tímto pochvalným výrokem na hráče největšího rivala pořádně nadzvedl mandle.

Pro „madridského zrádce“, jak ho častují na sociálních sítích, to ovšem nebyl první případ, kdy svými činy sympatizoval s odvěkým protivníkem z Barcelony. V září loňského roku se například zúčastnil slavnostního otevření kanceláří FC Barcelona v New York City.

Jindy zase v rozhovoru pro časopis Vanity Fair prohlásil, že má „radost, když Barcelona vyhrává trofeje v Lize mistrů.“

Fanoušci Realu Madrid Raúlovi rovněž nemohou zapomenout, že raději zvolil funkci ambasadora španělské ligy než stejnou funkci v madridském klubu. Ovšem tu odmítl s největší pravděpodobností z důvodů nepříliš ideálních vztahů s prezidentem Florentinem Pérezem.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Související odkazy
Nejnovější články