Zpět na » Primera Division » Jesús Navas prodloužil

Jesús Navas prodloužil

Jesús Navas prodloužil © imgserv.ya.com - Jesús Navas

0

Líbilo se

22.11. - Jesús Navas, záložník Sevilly, rozšířil svůj vztah s andaluským klubem a je mu zavázán až do roku 2012 poté, co obnovil svou smlouvu a bude zde působit další tři sezóny. Vyjádřil se také k Manolu Jimenézovi.

Jesús Navas bude hrát v Seville až do roku 2012. Dalo o tom vědět vedení klubu poté, co se s hráčem dohodlo na obnovení smlouvy. Původní smlouva platila do roku 2009, ale španělský hráč svůj kontrakt rozšířil na další tři sezóny.


“Jsem velice spokojený. Po dlouhém období práce konečně přišla odměna. Vedení je se mnou spokojeno a to je to nejdůležitější”, prozradil Jesús Navas pro oficiální web Sevilly.


Sevillský záložník ještě přidal, že obnova smlouvy přišla v nejlepším možném čase, protože: “Všichni pracujeme dobře a mužstvo je každým okamžikem lepší a lepší. Je to teď mnohem veselejší. Není to tak dávno, co se nám vůbec nedařilo”.


Navas také řekl pár slov o novém trenérovi, Manolu Jimenézovi. “Už ho znám, stejně jako on mne, delší dobu. Jsem na něj pyšný, že se dokázal tak rychle přizpůsobit. Myslím si, že Seville přinese jen to nejlepší”, ujistil Jesús Navas.

Kam dál?

Jakub Sobotík / servifutbol.com

Nejnovější články