Zpět na » Primera Division » Jesús Navas prodloužil

Primera Division - Jesús Navas prodloužil

Jesús Navas prodloužil © imgserv.ya.com - Jesús Navas

0

Líbilo se

22.11. - Jesús Navas, záložník Sevilly, rozšířil svůj vztah s andaluským klubem a je mu zavázán až do roku 2012 poté, co obnovil svou smlouvu a bude zde působit další tři sezóny. Vyjádřil se také k Manolu Jimenézovi.

Jesús Navas bude hrát v Seville až do roku 2012. Dalo o tom vědět vedení klubu poté, co se s hráčem dohodlo na obnovení smlouvy. Původní smlouva platila do roku 2009, ale španělský hráč svůj kontrakt rozšířil na další tři sezóny.


“Jsem velice spokojený. Po dlouhém období práce konečně přišla odměna. Vedení je se mnou spokojeno a to je to nejdůležitější”, prozradil Jesús Navas pro oficiální web Sevilly.


Sevillský záložník ještě přidal, že obnova smlouvy přišla v nejlepším možném čase, protože: “Všichni pracujeme dobře a mužstvo je každým okamžikem lepší a lepší. Je to teď mnohem veselejší. Není to tak dávno, co se nám vůbec nedařilo”.


Navas také řekl pár slov o novém trenérovi, Manolu Jimenézovi. “Už ho znám, stejně jako on mne, delší dobu. Jsem na něj pyšný, že se dokázal tak rychle přizpůsobit. Myslím si, že Seville přinese jen to nejlepší”, ujistil Jesús Navas.

Kam dál?

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Jakub Sobotík / servifutbol.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

pro Sevillu jedině dobře, Navas je skvělý hráč

berbatov
FGDFFD - 22.11. Odpovědět

BUZERANT Smajlík 5

zemiak - 22.11. Odpovědět

vsetci ti dakujeme za velmi inteligentny a hodnotny komentar.. skoda len ze takychto komentarov je tu coraz viac a normalnych ku veci skoro ziadne.. Smajlík 13

Zette - 23.11. Odpovědět

to FGDFFD: opravdu velmi inteligentni komentar od pravdepodobne velmi inteligentniho cloveka... Smajlík 11

Zette
66+ - 22.11. Odpovědět

Smajlík 1 Smajlík 1 Smajlík 1

Nejnovější články