Zpět na » Primera Division » Di María s Özilem se chtějí vrátit a nabízí se Realu

Di María s Özilem se chtějí vrátit a nabízí se Realu

Di María s Özilem se chtějí vrátit a nabízí se Realu © goal.com - Di María s Özilem

5

Líbilo se

30.11. - BULVÁRNÍK Španělský deník Marca, který se řadí spíše mezi ty serióznější, přinesl překvapivou zprávu o tom, že se hvězdy Paris St. Germain a londýnského Arsenalu chtějí vrátit tam, kde už jednou působili - do madridského Realu.

Odešli a teď se chtějí vrátit. Ve svých současných působištích nenacházejí to, co měli v madridském Realu. Mesut Özil a Ángel di María byli v kádru Balncos důležitými hráči a po uplynutí několika let touží po návratu, který se ale zdá čím dál tím komplikovanější.

Özil momentálně jedná s Arsenalem o nové smlouvě. Do Londýna přišel s uzavřením přestupního termínu v létě roku 2013 za 45 milionů eur a přestože byl důležitým hráčem pro Arseneho Wengera, jeho výkonnost nedosáhla úrovně, kterou si udržoval jako hráč Realu. Jedná, ale zatím neúspěšně, o prodloužení kontraktu, který ho váže k Arsenalu do roku 2018.

„Manchester United už si všiml rozruchu, který se děje kolem německého hráče. Hovoří se o částce 15 milionů eur za sezónu, ale jisté je to, že přáním záložníka není nic jiného, než se vrátit na Bernabéu, tak jak to nastínil v kancelářích klubu v posledních dnech,“ uvádí deník Marca.

„Sergio Ramos je velký spojenec a kamarád Özila. Kapitánovi by se líbilo mít ho po svém boku, ale jeho odchod byl tak traumatický, že je obtížné myslet na návrat do míst, který byl jeho domovem. Odešel v poslední den přestupního termínu, především kvůli velkorysé nabídce Arsenalu, proto se jeho návrat jeví jako komplikovaný,“ pokračuje list.

„Ramos už několikrát zopakoval, co by návrat Özila pro mužstvo představoval, ale jeho volání nikdo z vedení zatím nevyslyšel.“

Di Maríovi zatarasil cestu do sestavy především příchod Garetha Balea a po neúspěšném působení v Manchesteru United, kde strávil pouhý rok, není příliš spokojený ani aktuálně v Paris SG.

„Di María se chce vrátit a ve vedení Realu to dobře vědí. Odešel proto, že se nedočkal gesta od managementu, takového, k němuž může dojít nyní. Ovšem problémem by mohly být tehdejší výtky jeho otce vůči direktivě klubu. Prozatím zůstává v PSG, ale má oči otevřené pro případ, kdyby se naskytla příležitost naskočit zpět do vlaku. A na Bernabéu to vědí,“ dodává José Felix Díaz z deníku Marca.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, 90min.com, marca.com

Související odkazy
Nejnovější články