Zpět na » Primera Division » Obavy před El Clásicem: Cristiano má prý natažený sval, Messi netrénoval

Obavy před El Clásicem: Cristiano má prý natažený sval, Messi netrénoval

Obavy před El Clásicem: Cristiano má prý natažený sval, Messi netrénoval © FotbalPortal.cz - Ronaldo s Messim

2

Líbilo se

28.11. - V sobotu se uskuteční vrchol podzimní část španělské ligy, legendární El Clásico. Do jeho výkopu zbývá ještě několik dní, ovšem každá negativní zpráva pochopitelně zneklidňuje fanoušky. A z obou tábor dnes jedna přišla a týká se shodou okolností obou největších hvězd.

Dnes španělské deníky přinesly znepokojivé informace týkající se dvou největších hvězd týmů, které si to rozdají v sobotu na Camp Nou o veledůležité tři body v tradičním El Clásicu.

Podle zpráv madridského deníku AS si Cristiano Ronaldo natáhl v sobotním utkání Realu Madrid proti Sportingu Gijón stehenní sval. „Cristiano Ronaldo si natáhl sval. Podle všeho to nebude nic vážně a měl by bez problémů nastoupit do sobotního El Clásica,“ píše list.

Po skončení zápasu byla na Ronaldovi patrná únava a trenér Zidane se ho ptal, jestli ho netrápí nějaké zranění. Na dotazy novinářů ale kouč jen stroze odpověděl, že je v pořádku.

Stejný deník rovněž uvedl, že se dnešního tréninku Barcelony nezúčastnil Leo Messi a novináři spekulují nad tím, že má jisté zdravotní potíže ze včerejšího utkání v San Sebastiánu. Vedení klubu zatím nespecifikovalo důvod jeho absence.


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách 4EVERBARCA.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Související odkazy
Nejnovější články