Zpět na » Primera Division » Barcelona prodloužila smlouvu s Nike: Přijde si na 85 milionů eur ročně

Primera Division - Barcelona prodloužila smlouvu s Nike: Přijde si na 85 milionů eur ročně

Barcelona prodloužila smlouvu s Nike: Přijde si na 85 milionů eur ročně © as.com - Firma Nike bude s Barcelonou spolupracovat i nadále

3

Líbilo se

21.05. - Barcelona nového sponzora pro své dresy ještě nemá, nicméně jednu jistotu získala. I v dalších letech tyto trikoty bude vyrábět americká firma Nike. Barcelona s touto značkou prodloužila kontrakt a ruku v ruce s tím si pochopitelně přijde i na lepší peníze.

Barcelona je s firmou Nike provázána už od roku 1998 a tato spolupráce potrvá dalších několik let. Kolik přesně, to ale zatím vedení katalánského klubu neuvedlo. Každopádně si azulgranas dost výrazně finančně polepší.

Pokud aktuálně Barcelona inkasuje od americké firmy kolem 35 milionů eur ročně, pak v nadcházejících letech mohou příjmy narůst až pětinásobně. Podle španělského deníku AS by měla smlouva garantovat čerstvému španělskému šampiónovi 85 milionů eur ročně, které mohou narůst až na 100 milionů eur. Některé zdroje dokonce uvádí částku 155 milionů eur.

„Touto novou smlouvou s Nike rozšiřujeme strategické spojenectví a současně s tím i náš celosvětový dosah. Díky společnosti, která je lídrem ve svém oboru. Děkujeme Nike za to, že sází na Barcelonu a doufáme, že spolu oslavíme další úspěchy,“ uvedl prezident klubu Bartomeu.

Kam dál?

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články