Zpět na » Primera Division » Etoo: Rijkaard je skvělý trenér

Primera Division - Etoo: Rijkaard je skvělý trenér

Etoo: Rijkaard je skvělý trenér © -

0

Líbilo se

19.11. - Samuel Etoo v rozhovoru s deníkem “Récord” bránil trenéra Franka Rijkaarda i Ronaldinha. Je přesvědčený, že Rijkaard bude trénovat Barcelonu ještě dlouho, protože je výborný trenér a pro Barcu udělal hodně.

Samuel Etoo je přesvědčený, že své výsledky na hřištích soupeře Barcelona vylepší. Svěřenci trenéra Rijkaarda by opravdu měli zlepšit svůj výkon mimo svůj stadion, protože z 18 možných bodů, získal katalánský klub pouze šest.

“Cítím, že je teď mužstvo dobře připraveno na to, aby zareagovalo tím nejlepším způsobem. Máme velmi zkušené hráče, kteří jsou navíc na vysoké úrovni. To, že se nám teď na hřištích soupeře nedaří nic neznamená, protože až na konci sezóny se ukáže, kdo bude šampiónem. Navíc máme skvělého trenéra, který nás snad povede ještě dlouhou dobu”, vysvětlil Etoo.

Kamerunec také řekl, že kritiky na Ronaldinha nejsou správné. “Už si nepotřebuje obehrávat pět nebo více hráčů jak to dělal kdysi. Teď je už na vyšší úrovni a hraje více pro tým. Ronaldinho je zvláštní hráč, ale také proto se hodí do každého mužstva”, vysvětlil na závěr Etoo.

Kam dál?

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Jakub Sobotík / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Shoby - 19.11. Odpovědět

Stejně si moc nezahraje až se vrátí, doufam...

Rijkaard je možná skvělý...a aji ty hráči v Barce...ale je to pořád Barcelona.....prostě, ať třeba spadnou!!! Hala Madrid!! Smajlík 18

Dante Anderson Tominho
Bery - 19.11. Odpovědět

Prosím dávejte sem spíš články jako Kdo pojede na Euro a takový úvahy...Je to lepší než tyhle keci. Jinak redakce ale skvele maká těším se až budou fotky, ligovy střelci atd.

Bery
Reklama
Související odkazy
Nejnovější články