Zpět na » Primera Division » Suárez: Turan s Vidalem to budou mít komplikované

Suárez: Turan s Vidalem to budou mít komplikované

Suárez: Turan s Vidalem to budou mít komplikované © espnfc.com - Arda Turan a Aleix Vidal

0

Líbilo se

25.07. - Ví, o čem mluví. Luis Suárez loni musel nuceně sedět na tribuně až do konce října. Nové posily Barcelony Arda Turan a Aleix Vidal budou čekat na herní příležitost až do ledna. A podle Uruguayce to pro ně nebude jednoduchá situace.

Luis Suárez v rozhovoru pro klubovou televizi Barca TV pochválil vedení za to, že přivedla dva výborné hráče a to i přesto, že ani jeden z nich nebude moci kvůli trestu od FIFA naskočit do hry dříve než na začátku ledna.

Uruguayský útočník, který podobnou situaci zažíval loni na podzim, když nemohl hrát kvůli trestu za kousnutí Itala Chielliniho na mistrovství světa, uvedl, že několikaměsíční období jim může posloužit k tomu, aby lépe poznali prostředí klubu.

„Pro ně to je zvláštní situace. Trénují, nicméně vědí, že nemohou hrát oficiální zápasy. Je to pro ně složité. Ale s tím už sem přicházeli, že si do ledna nezahrají,“ okomentoval situaci Suárez.

„Sice budou muset nějakou dobu počkat, ale teď se aspoň lépe přizpůsobí týmu a dobře potrénují. Věřím, že jim tohle všechno pomůže ve chvíli, až budou moci nastoupit,“ dodal ještě uruguayský fotbalista.

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz, goal.com

Související odkazy
Nejnovější články