Zpět na » Primera Division » Kanouté se uzdraví dříve

Kanouté se uzdraví dříve

Kanouté se uzdraví dříve © -

0

Líbilo se

17.11. - Frederic Kanouté, útočník Sevilly ujistil, že reprezentační přestávka mu přijde náramně vhod. Odhadovalo se, že pravděpodobně nezasáhne do souboje v lize mistrů s Arsenalem, ale teď vše nasvědčuje tomu, že se uzdraví dříve.

Jeden z klíčových hráčů Sevilly, Frederic Kanouté, ocení zřejmě nejvíce reprezentační pauzu, protože mu pomůže překonat zranění. Sice nemůže pomoci Mali, ale alespoň bude připraven na důležitý zápas v lize mistrů.

Kanouté se už teď cítí lépe. “Sval mě sice ještě stále bolí, ale po reprezentační pauze by už to mělo být dobré. Napomáhá mi i to, že se teď nehrají žádné zápasy a já se necítím provinile, že svému mužstvu nejsem k dispozici”, řekl sevillský útočník.

“Mé zranění je také k něčemu dobré. Do hry se dostanou i útočníci, jako je třeba Koné, Chevanton nebo Kerzhakov, kteří chtějí předvést to nejlepší, protože nedostávají šance velmi často. To je určité dobré pro klub, když ví, že má na jeden post více možností stejné kvality”, vysvětlil Kanouté.

Kanouté teď myslí jen na zápas s Arsenalem. “Strašně se na tento zápas těším. Je to velmi speciální utkání a zároveň důležité. S Arsenalem zřejmě budeme bojovat o první místo ve skupině a do takovýchto soubojů dávám všechno. Doufám, že zvítězíme”, prohlásil útočník.

Kam dál?

Jakub Sobotík / goal.com

Nejnovější články