Zpět na » Primera Division » Atlético Madrid uvažuje o žalobě na Paris Saint-Germain

Atlético Madrid uvažuje o žalobě na Paris Saint-Germain

Atlético Madrid uvažuje o žalobě na Paris Saint-Germain © elconfidencial.com - Kouč Atlética Diego Simeone

0

Líbilo se

02.02. - Španělský celek Atlético Madrid uvažuje o tom, že podá žalobu na Paris Saint-Germain. Madridskému týmu se nelíbí, že movitý francouzský klub lanaří trenéra Diega Simeoneho.

Podle informací deníku AS uvažuje Atlético Madrid o tom, že podá žalobu na Paris Saint-Germain. Celou záležitost by rádo odeslalo Mezinárodní fotbalové federaci FIFA, aby se jí začala zabývat. Předmětem sporu má být zájem francouzského týmu o uznávaného argentinského trenéra Diega Simeoneho, který u Colchoneros působí.

Francouzský tým nyní trénuje Laurent Blanc, ale s ním prý vedení PSG není příliš spokojeno. Ambiciózní projekt dotovaný z peněz katarských šejků není prý dostatečně suverénní v Ligue 1 a nedaří se mu splnit majitelům klubu jejich největší sen - vítězství v Lize mistrů. A to by jim prý měla zajistit změna trenéra. Číslem jedna na seznamu potenciálních lodivodů je Diego Simeone. Argentinec s přezdívkou El Cholo už s Atléticem oslavil například mistrovský titul ve španělské La Lize a navíc tým dovedl do finále Ligy mistrů.

Podle posledních zpráv se zástupci PSG již několikrát pokusili Simeoneho zlákat do svých řad, což se pochopitelně nesetkalo s pozitivní reakcí ze strany Argentincova zaměstnavatele. Diego Simeone má ještě smlouvu platnou více než šest měsíců, takže Atlético zvažuje právní kroky proti PSG.

Někdejší záložník a argentinský reprezentant má na stadionu Vicenteho Calderona smlouvu platnou až do roku 2017, ale krátké zprávy a náznaky hovořící o konci argentinského trenéra ve španělském klubu jsou stále častější. Deník AS navíc naznačil, že trenér Simeone má ústní dohodu s prezidentem Atlética Manuelem Angelem Gilem ohledně setrvání u týmu. Poté se ale 42letý Argentinec prý začal učit anglicky.

Kam dál?

Ondřej Pražák / goal.com

Nejnovější články