Zpět na » Primera Division » Benzema prožívá zatím velmi úspěšný rok 2011

Benzema prožívá zatím velmi úspěšný rok 2011

Benzema prožívá zatím velmi úspěšný rok 2011 © marca.com - Karim Benzema a José Mourinho

4

Líbilo se

09.03. - V letošní sezóně konečně francouzský útočník ve službách Realu Madrid Karim Benzema začíná prokazovat své kvality. Od začátku sezóny se trefil zatím 17krát a má náběh na svou nejlepší sezónu v kariéře.

V roce 2011 zatím Benzema vstřelil 9 golů a to je dokonce o jeden více než v roce 2008, který byl jeho nejpovedenějším. Do konce března by pak musel zaznamenat další dvě trefy, aby svůj rekord minimálně vyrovnal.

Poslední zápas proti Racingu vyhrál Real 1:3 a francouzský ostrostřelec se trefil dvakrát. Vypadá to, že si zvykl na španělský styl a jeho schopnosti se začínají ukazovat. José Mourinho mu také dává stále více šancí a věří mu.

Vypadá to, že při zranění Gonzála Higuaína je tak Benzema po Ronaldovi, který však nehraje jako typický hrot v týmu momentálně hrot číslo jedna. Jeho trefy navíc bývají velmi důležité. Jeho góly do sítě Mallorcy a Racingu znamenaly zisk 4 bodů do tabulky. Proti Seville zařídil jediným gólem postup do finále Copa del Rey a proti Lyonu se gólem zapříčinil o slušnou pozici do odvety. Zkrátka Benzema začíná jeho kritikům pomalu ale jistě splácet svou daň.

Kam dál?

Adam Tkadlec / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články