Zpět na » Primera Division » Jiménez je optimista

Primera Division - Jiménez je optimista

Jiménez je optimista © marca.com - trenér Sevilly

0

Líbilo se

07.11. - Trenér Sevilly věří, že dnes v Bukurešti vyhrají a posunou se blíže k postupu do vyřazovacích bojů ligy mistrů. Doma vyhrála Sevilla jen rozdílem jednoho gólu, ale to bylo ještě pod vedením Juanda Ramose.

Je to přibližně týden, co je na lavičce Sevilly, ale zadaptoval se velice rychle. Má vynikající výsledky a také slibné záměry do budoucnosti. Manuel Jiménez dobře ví, že Sevilla může dosáhnout velkých cílů a první krok k tomu je, aby dnes zvítězila v Bukurešti.

Kdybychom dnes získali tři body, byli bychom už jen krůček od postupu do další fáze. Dragutinovic řekl, že můžeme získat titul v lize a já tomu věřím. Nicméně musíme jít krůček po krůčku. Máme širokou škálu výborných hráčů a můžeme bojovat o všechno, ale musíme postupovat ze zápasu na zápas, vysvětlil současný trenér Sevilly.

Mluvil také o problémech v defenzivě, kde je několik zraněných hráčů. Je jasné, že naše obraná řada je poznamenána několika zraněními, ale my ty hráče dokážeme nahradit. I když nemáme k dispozici nejlepší jedenáctku, umíme vyhrávat i s hráči, kteří nejsou vždy v základní sestavě, protože všichni v tomto klubu jsou na dobré úrovni”.

Jiménez také nemohl vynechat pochvaly, které adresoval zejména Luisi Fabianovi. Ten se v posledních zápasech trefil několikrát a to je pro Sevillu strašně důležité, protože se střílením gólů měla problémy.

Sevilla pod vedením nového trenéra dokázala porazit Valencii 3-0 a Real Madrid 2-0. Jediný, kdo na ni zatím vyzrál bylo Atlético, které ji doma porazilo 4-3. Ovšem hra andaluského klubu se za posledních pár kol zlepšila o hodně a do souboje s Bukureští vchází jako jasný favorit.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Jakub Sobotík / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
GaMBler - 08.11. Odpovědět

lol to uz vlastne vyslo Smajlík 5

GaMBler
GaMBler - 08.11. Odpovědět

hmm, tagy doufam, mam vsazeno Smajlík 19

GaMBler
Nejnovější články