Zpět na » Primera Division » Ronaldinho: Budu ještě lepší

Ronaldinho: Budu ještě lepší

Ronaldinho: Budu ještě lepší © -

0

Líbilo se

06.11. - Od začátku sezóny se na Ronaldinha valí jedna kritika za druhou. Nehrál tak, jak by si fanoušci, ale i vedení představovalo. Navíc byl i zraněný, ale v poslední době se stále zlepšuje a slibuje, že dosáhne optimální formy.

Brazilské eso v rozhovoru mluvilo nejprve o sobě. Už jsem několikrát řekl, že se cítím každým dnem lépe a také jsem spokojenější”. Nicméně také poznamenal, že může být ještě mnohem lepší a je přesvědčený, že se dostane zpět do své vrcholné formy.

Ronaldinho přiznal, že obdržel kritiky od mnoha lidí. Vyslechl jsem si lidi, kteří hrávali fotbal i ty, co fotbal nehráli. Ovšem všichni musí pochopit, že každý hráč během své kariéry prochází lepším i horším obdobím, vysvětlil Ronaldinho.

Ronaldinho řekl, že s ním nikdo špatně nenakládal. “Přinejmenším fanoušci byli vždy se mnou. Média se zajímala hlavně o můj soukromý život a podle něho mě posuzovali i ve fotbale. Záleží mi na fanoušcích a jim záleží na mě, a proto nemám potřebu nikam jinam odcházet, vyjasnil situaci Brazilec.

Jakub Sobotík / goal.com/fotbalportal.cz

Nejnovější články