Zpět na » Primera Division » Ujfaluši: Zájem Juventusu? Těší mě, ale jsem spokojený v Madridu

Ujfaluši: Zájem Juventusu? Těší mě, ale jsem spokojený v Madridu

Ujfaluši: Zájem Juventusu? Těší mě, ale jsem spokojený v Madridu © goal.com - Tomáš Ujfaluši

0

Líbilo se

10.04. - Český fotbalový obránce Tomáš Ujfaluši z Atlétika Madrid přiznal, že ho těší zájem Juventusu Turín o jeho služby, ale zatím nemá důvod měnit dres. Informaci v pátek přinesl server Tuttomercatoweb.

Jednatřicetiletý Ujfaluši neprožíval v posledních týdnech právě povedené období. Při kvalifikačním utkání ve Slovinsku vedl českou reprezentaci jako kapitán, ale tým jen remizoval 0:0. O čtyři dny později proti Slovensku (1:2) nemohl Ujfaluši nastoupit kvůli karetnímu trestu. Večer ale s některými spoluhráči popíjel v centru Prahy.

Tento týden v úterý se vzdal reprezentace a ve středu byl jeho odchod oficiálně zpečetěn, když Výkonný výbor Českomoravského fotbalového svazu rozhodl o vyřazení šesti hráčů z národního týmu, a to včetně Ujfalušiho. "Je to prostě rozhodnutí, které respektuji, a nehodlám se vracet," řekl Ujfaluši.

O zkušeného obránce Atlétika Madrid se mezitím zajímal italský Juventus Turín, kde působí české duo Zdeněk Grygera a Pavel Nedvěd. "Zájem Juventusu? Samozřejmě je to příjemné, ale já jsem spokojený v Madridu," uvedl Ujfaluši v rozhovoru pro rádio Kiss Kiss.

Itálii dobře zná, vždyť působil čtyři roky ve Fiorentině a také na tuto zemi rád vzpomíná. "Určitě je ve mně nějaká nostalgie. Hrál jsem tam čtyři roky a mám Itálii rád. Není ani žádným tajemstvím, že bych rád ukončil kariéru ve Fiorentině, kde se mi moc líbilo," prohlásil český fotbalista.

Kam dál?

v l / Mediafax, Pavel Urban

Nejnovější články