Zpět na » Primera Division » Real Madrid začal jednání o přestupu útočníka Téveze

Real Madrid začal jednání o přestupu útočníka Téveze

Real Madrid začal jednání o přestupu útočníka Téveze © -

0

Líbilo se

15.02. - Španělský velkoklub Real Madrid začal první kola jednání o přestupu argentinského fotbalového útočníka Carlose Téveze, kterého chce získat v letním přestupním termínu. V neděli to uvedl portál goal.com s odkazem na italský list Corriere Dello Sport.

Španělský klub už prý kontaktoval Kiu Joorabchiana, který Téveze zastupuje. Podle italského listu je vedení madridského klubu ochotno Tévezovi předložit smlouvu na čtyři roky, ročně by si pak měl přijít na 3,5 milionu eur (asi 105 milionů korun).

Práva na argentinského útočníka vlastní firma MSI, což stále dělá problémy jeho dosavadnímu klubu, Manchesteru United. "Rudí ďáblové" sice mají o služby Carlose Téveze zájem, ale zatím nepředložili nabídku 26 milionů liber (necelých 850 milionů korun), za kterou by ho od MSI koupili. V Manchesteru prý chtějí Tévezovi nabídnout roční plat 4,5 milionu eur (asi 131 milionů korun).

Argentinský útočník se navzdory častým spekulacím o svém odchodu nechal slyšet, že by rád zůstal na Old Trafford. V této sezoně vstřelil odchovanec argentinské Boky Juniors v dresu United celkem deset branek.

Kam dál?

v l / Mediafax, Jirka Štádler

Nejnovější články