Zpět na » Primera Division » Schuster: Raúl potřebuje góly

Schuster: Raúl potřebuje góly

Schuster: Raúl potřebuje góly © marca.com - Bernd Schuster

0

Líbilo se

23.09. - Real Madrid se zatím připravuje na středeční zápas se Sportingem Gijon. Stále nevyřešená je situace kolem útočníka Raúla. Trenér Bernd Schuster totiž prohlásil, že španělský útočník potřebuje začít dávat branky.

Na dnešní tiskové konferenci musel Schuster hlavně vysvětlovat, jestli v nadcházejícím zápase postaví ikonu Realu útočníka Raúla, který byl v posledním zápase v Santanderu jen na lavičce."Chtěl jsem ho postavit už proti Santanderu a třeba i mnohem dříve, pracuje skvěle pro tým, ale já od něj čekám branky."

"Je to útočník, který potřebuje střílet především branky. Tvrdá práce pro tým je také prospěšná, ale my od něj potřebujeme hlavně ty branky, proto seděl teď na střídačce," vysvětloval německý lodivod Bílého baletu. Raúl bude mít velkou možnost předvést své střelecký umění už v příštím utkání, kdy na Real zavítá nováček z Gijonu. Ten v minulém obdržel od Barcelony 6 branek a podobná kanonáda v jeho síti se dá očekávat i nyní.

"Pro nás to není zrovna optimální, protože tým, který inkasuje v jednom utkání šest branek, rozhodně nechce inkasovat stejnou porci. Budou hrát určitě víc zezadu a snažit se nás brzy napadat. Můžeme však také počítat s tím, že dopředu moc kreativní nebudou." Schuster také potvrdil, že oproti zápasu v Santanderu mohou fanoušci očekávat určitě změny v základní sestavě.

Kvůli zranění nejspíš vypadnou záložníci Guti, Sneijder a Gago. Nahradit by je měli dva nizozemští reprezentanti - Rafael van der Vaart a Arjen Robben.

Kam dál?

/ goal.com / fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články