Zpět na » » Cristiano Ronaldo je vyšetřován kvůli své reakci, když fanoušci křičeli Messiho jméno

Cristiano Ronaldo je vyšetřován kvůli své reakci, když fanoušci křičeli Messiho jméno

Cristiano Ronaldo je vyšetřován kvůli své reakci, když fanoušci křičeli Messiho jméno © iconsport.photo - Ronaldo před utkáním

9

Líbilo se

26.02. - VIDEO Cristiano Ronaldo se znovu ocitl pod drobnohledem, tentokrát kvůli kontroverzní reakci na fanoušky. Po skandovaní jména Messiho neudržel své emoce a jeho gesto vyvolalo rozruch. Co to znamená pro hvězdného fotbalistu a jeho budoucnost v Saúdské Arábii?

Cristiano Ronaldo se ocitl ve varu, když byl po zápase s Al-Shababem v Saúdské Arábii obviněn z vulgární reakce na skupinu fanoušků. Hvězdný útočník zvedl ruku k uchu a následně provedl gesto směrem k svému rozkroku poté, co ho fanoušci provokovali skandováním jména jeho dlouholetého rivala Lionela Messiho.

Tato kontroverzní situace nyní přivedla Ronalda pod vyšetřování saúdských úřadů, kteří zvažují možné sankce. Ronaldo, by mohl čelit trestu v podobě zákazu účasti nebo finanční pokuty. Toto není poprvé, co se Ronaldo ocitl ve sporu kvůli svým reakcím na fanoušky. Před nedávnem způsobil vlnu kontroverze tím, že si utřel šálu o svůj rozkrok po porážce svého týmu ve finále Riyadh Cup.

Nicméně, zda toto gesto povede k nějakým větším následkům, zatím zůstává nejisté. Ronaldo si na hřišti stále drží vysokou úroveň, s 22 góly v 20 zápasech pro Al-Nassr, ale otázka trestu stále visí ve vzduchu.

Ronaldova reakce

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články