Zpět na » Saudi Professional League » No Neymar, no problem. Al Hilal vyrovnal světový rekord v počtu výher v řadě

No Neymar, no problem. Al Hilal vyrovnal světový rekord v počtu výher v řadě

No Neymar, no problem. Al Hilal vyrovnal světový rekord v počtu výher v řadě © iconsport.photo - Neymar ještě když hrál

5

Líbilo se

09.03. - NEPŘEHLÉDNĚTE Výkony saúdského týmu Al-Hilal neznají hranic! Bez svého brazilského tahouna Neymara dokázali překonat světový rekord v počtu po sobě jdoucích výher. Fotbalový svět sleduje s úžasem, jak se Al-Hilal vyšvihl na vrchol, zdolal konkurenci a přitom zůstal bez své největší hvězdy.

Al-Hilal, vedoucí tým saúdské ligy, dokázal vyrovnat rekord ve světové fotbalové historii, když zaznamenal neuvěřitelných 27 vítězství za sebou ve všech soutěžích. Tento skvělý výkon rovněž překonal rekord stanovený velšským týmem The New Saints. A co je na tom ještě úžasnější, je fakt, že Al-Hilal dosáhl tohoto úspěchu i přesto, že jejich brazilská superstar Neymar byl od října mimo hru kvůli zranění předního vazu.

Ve víkendovém utkání se Al-Hilal nezastavil a dokázal porazit svého soupeře 3:1, i přes ztrátu vlastního gólu. Díky penaltě od Rubena Nevese a gólům Michaela a Aleksandra Mitroviće tým si připsal opět další výhru a vyrovnal světový rekord. S tímto impozantním úspěchem na kontě Al-Hilalu teď předstojí obrovský potenciál pro úspěch nejen na domácí scéně, ale i v mezinárodních soutěžích. Pokud tým zvítězí i ve svém následujícím zápase, zapíše se do historických tabulek a stane se neodmyslitelnou součástí fotbalového dědictví. Jeho jméno se vyryje do Guinnessovy knihy rekordů, jakožto nositele jednoho z nejimpresivnějších úspěchů ve světě fotbalu. Neymar týmu zřejmě vůbec nechybí a herní projev zůstává perfektní.

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články