Zpět na » Liga mistrů » České kluby jdou v poháru UEFA dále

České kluby jdou v poháru UEFA dále

0

Líbilo se

05.10. - S neuvěřitelnými nervy pro všechny fanoušky našeho fotbalu přešli do další fáze poháru UEFA naši oba zástupci, Sparta i Mladá Boleslav.

Sparta nedala za 210minut hrací dobys Odense jediný gól, soupeř však na tom byl stejně, proto došlo k penaltovému rozstřelu, tam se již vyznamenal penaltový mág Tomáš Poštulka a mistr Gambrinus ligy z minulé sezony je tak šťastným postupujícím.

Odense - Sparta 0:0 (0:0)
Penalty proměnili:
Oliveira, Bisgaard, Laursen - Horváth, Kisel, Kladrubský, Kadlec
Penaltu neproměnili: Sörensen, Borring, Helveg - Brezinský, Došek
Žluté karty: 40.Christensen, 83.Troest, 97.Borring - 66.Pospěch, 89.Kisel, 97.Řepka, 101.Kladrubský
Odense: Onyszko - Troest, Christensen, Laursen, Sörensen - Andreasen, Helveg, Bisgaard, Borring - Timm (46.Jacobsen), Nilsen (39.Oliveira)
Sparta: Poštulka - Pospěch, Řepka, Brezinský, Kadlec - Kisel, Kladrubský, Abraham (91.Horváth), Sylvestre (66.Kolář), Kulič - Slepička (74.Došek)

Až na penalty se radoval i náš druhý zástupce Mladá Boleslav, ta po domácí porážce 0:1 potřebovala na hřišti Palerma zvítězit. Dlouho se zdálo, že utkání skončí remízou a domácí se tak budou radovat, jenže v nastavení kopal středočeský klub rohový kop, v pokutovém území byl již i brankář Miller, a po závaru před brankou poslal Tomáš Sedláček utkání do prodloužení, v něm již žádná branka nepadla a v loterii pokutových kopů byli šťastnější hráči českého celku.

Palermo - Mladá Boleslav 0:1 (0:0)
Gól: 90.Sedláček
Penalty proměnili: Barzagli, Jankovič - Holub, Matějovský, Rajnoch, Sedláček
Penalty neproměnili: Cavani, Caserta - Rolko
Žluté karty: 31.Simplicio, 119.Diana - 48.Táborský, 103.Kalina, 109.Matějovský
Palermo: Agliardi - Capuano, Cassani, Barzagli, Rinaudo - Tedesco (71.Diana), Bresciano (88.Caserta), Miglaccio, Simplicio - Cavani, Amauri (84.Jankovič)
Mladá Boleslav: Miller - Voříšek, Rolko, Kopic - Sedláček, Matějovský, Rajnoch, Poláček (52.Kalina) - Kysela (82.Holub), A.Mendy, Táborský (73.Vaněček)

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Nejnovější články