Zpět na » Liga mistrů » André Onana: Prohru beru na sebe. Kvůli mně jsme nevyhráli

André Onana: Prohru beru na sebe. Kvůli mně jsme nevyhráli

André Onana: Prohru beru na sebe. Kvůli mně jsme nevyhráli © iconsport.photo - André Onana

0

Líbilo se

21.09. - André Onana za své výkony schytává pořádnou kritiku. Zatím nepřipomíná toho sebejistého brankáře, který Inter Milán dotáhl až do finále Ligy mistrů. Čisté svědomí nemá ani po včerejšku, kdy jde jednoznačně za ním střela Leroye Saného, která mu přešla přes ruku a Bayern vstřelil úvodní gól. Po zápase si sám vyžádal rozhovor do médií, ve kterých se sám kritizoval.

André Onana je posilou, kterou fanoušci Manchesteru United milovali ještě dřív, než vbec na Old Traffor přišel. Mnozí ho označovali za vůbec nejdůležitější letní posilu. Ano jeho hra nohama je skutečně perfektní, ale dostává poměrně laciné góly a už nejednou se stalo, že by situaci vyřešil tak špatně, že zavinil gól. Vzpomeňme si třeba na zápas s Nottinghamem Forrest, kdy předvedl takový komický a nepochopitelný úskok pří úniku Taiwa Awoniyiho. Fanoušci s jeho výkony opravdu spkojení nejsou a někteří dokonce přivolávají zpět Davida De Geu.

Včera Mancheter United, jenž rozhodně není v ideální formě, odjel do Mnichova, kde se postavil Bayernu. Výhra se neočekávala, a také nepřišla. Sköre 4:3 je nakonec poměrně zavádějící, protože Bayern byl neskutečně napřed prakticky v čemkoliv. Kdo ví, jak by se ale utkání vyvíjelo, kdyby za svá záda Onana nepustil průměrnou, ba podrpůměrnou střelou Leroye Saného, kterou musí bez problémů chytat. Prošla mu za ruku až moc snadno. Velká chyba, kterou ale Onana přiznal hned po zápase, kdy si dokonce vyžádal rozhovor do médií.

Po mojí chybě jsme ztratili kontrolu nad zápasem. Já jsem ten, kdo tým potopil. Je jasné, že je to moje chyba. Beru na sebe veškerou odpovědnost, protože díky mně jsme nevyhráli. Musím se z toho poučit pro příště. Mám toho hodně co dokazovat, protože abych byl upřímný, můj start v Manchesteru United není ideální," řekl po zápase André Onana.

André Onana

David Suchý / goal.com

Nejnovější články