Zpět na » Liga mistrů » City - PSG tipy: Vyškolí City opět útok PSG?

Liga mistrů - City - PSG tipy: Vyškolí City opět útok PSG?

City - PSG tipy: Vyškolí City opět útok PSG? © -

0

Líbilo se

23.11. - V dalším kole Ligy mistrů se odehraje napínavý souboj mezi City a PSG. Posledně to dopadlo pro City dost špatně, jak tomu bude na domácí půdě?

Toto bude jeden z nejnapínavějších zápasů tohoto kola Ligy mistrů. Posledně PSG vyhráli 2:0 a nyní se hraje na domácí půdě City, který bude chtít poslední prohru vymazat z hlav svých fanoušků. Jestli se jim to podaří, je každopádně otazné. Experti dávají dle našeho názoru až přestřeleně vysoké šance City, a to jen proto, že hrají na domácí půdě a dle všeho mají po poslední prohře větší motivaci. Každopádně je nutno říct, že celý útok PSG může hrát, kdežto City budou nějací hráči chybět kvůli Covidu a dalším nemocem. Z toho důvodu bude muset být soupiska City trochu pozměněná, a právě to by mohl být důvod, proč by mohli s PSG prohrát i na domácí půdě. PSG, jako aspirant na celkovou výhru poháru Ligy mistrů, by se měl v tomto zápase předvést, a pokud to dokáže, tak bude jasné, kdo má nejvyšší šance pohár získat.

City - PSG tipy jsou až divně přestřelené a bookmakeři dávají přílišné šance právě City. Proto se podívejte na tipy, které by vás mohly zaujmout.

City - PSG tipy

Níže najdete tři tipy zdarma, které jsme pro vás vybrali jako velmi pravděpodobné, byť to bookmakeři nastavili jinak.

Pohled na zápas z pohledu šancí

Šance jsou nakloněné oběma týmům. Statistiky vychází, že by tým City měl tento zápas vyhrát, ale z pohledu šancí a lidské intuice je to už trochu jiné. Jasně, City v domácích zápasech proti PSG vyhrál už poslední tři vzájemné zápasy, a proto se očekává, že tomu ani teď nebude jinak. Vše se však může změnit, pokud se na zápas podíváte nejen z pohledu statistik City, ale i z pohledu PSG. Jejich útok se dokonale synchronizoval a dá se očekávat, že by zápas mohl dopadnou podobně jako jejich poslední zápas, kde PSG vyhráli na domácí půdě 2:0. Bude se hrát spíše útočný fotbal. City potřebuje výhru, ale stejně tak i PSG. Oba týmy se budou snažit, co to půjde. Proto jsme jako jeden z tipů zvolili právě neprohru PSG, protože věříme, že v tomto zápase může padnout i remíza. I tak je na tento tip monstrózní kurz, který stojí za to otestovat. Jelikož se bude jednat o útočný fotbal, tak věříme, že v zápasu padne více než 2.5 branek, oba týmy je dokáží střílet velmi kvalitně, a hlavně hodně. To, že oba týmy dají gól, je také velmi pravděpodobné, protože právě fakt, že oba týmy mají kvalitní útok, který se v tomto zápasu prostě musí ukázat, bude vést k tomu, že oba týmy vsítí alespoň jeden gól.

Forma City je aktuálně trochu nižší, než PSG. Průměrný počet branek na zápas mají oba týmy celkem malý. City 1.17 a PSG 0.83, ale to neznamená, že tento zápas by to nemohlo být jinak. Právě proto jsme City - PSG tipy nastavili tak, jak vidíte výše.

Poslední vzájemné zápasy

Poslední zápasy, které se odehrály ještě tento rok ukazují, že domácí půda je pro každý z týmů výhodou. Vyvrátí toto tvrzení PSG právě v tomto zápasu?

28.09.2021 | PSG - City 2:0

04.05.2021 | City - PSG 2:0

City - PSG tip na živé vysílání

  • Živě se na tento zápas budete moct dívat na Nova Sport 4.
  • Živý přenos začne 24.11.2021 ve 21:00.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

Zápas se odehraje v Manchestru na stadionu Etihad Stadium a to 24.11.2021 ve 21:00.

  • Jací budou ve hře výrazní hráči?

Bude velmi zajímavé sledovat celý útok PSG, a to především spolupráci Mbappého s Messim.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Tiket si můžete podat ideálně online a samozřejmě u poskytovatele sázek, který vám vyhovuje nejvíce. Kurzy jsou všude téměř stejné, a pokud jsou rozdílné, tak skutečně jen o malé procento.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Pokud máte rádi napínavé zápasy, toto je jeden z nich.

Je nějaký jiný zápas, na který bych mohl vsadit?

Ano 24.11.2021 se jich odehraje v Lize Mistrů více. Jeden z nich je například Sporting - Dortmund.

Roberto Canducci / www.fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Docela pěkný zápas City si to pohlídali PSG chybí oproti City "týmový útok", sice tam je Messi, Neymar i Mbappé, ale když víc než polovina šancí končí už v obraně/záloze tak proti týmu který hraje kolektivně na této úrovni je velmi malá šance na úspěch.

MESSIFCB
Reklama
Noviny
Nejnovější články