Zpět na » Liga mistrů » Barcelonské primadony si nepodávají ruku? Kolář si trochu vymýšlel

Barcelonské primadony si nepodávají ruku? Kolář si trochu vymýšlel

Barcelonské primadony si nepodávají ruku? Kolář si trochu vymýšlel © thesun.co.uk - Ondřej Kolář a Lionel Messi

3

Líbilo se

08.11. - Výkon brankáře pražské Slavie Ondřeje Koláře v úterním klání na Camp Nou zaslouží absolutorium. Vychytal všechny pokusy domácího týmu a hlavní měrou pomohl Sešívaným k velmi cenné remíze ze stadionu, odkud málokterý klub odveze nějakou kořist. Ostatně pochválil ho i jeho kolega z barcelonského celku Marc-André Ter Stegen.

„Ter Stegen na mě čekal v tunelu ke kabině . Zastavil mě a řekl, že už hodně dlouho neviděl tak dobrý výkon od brankáře. Prý to pro něj bylo potěšení vidět mě takhle dobře hrát nohama. Poslouchat chválu od takového gólmana, z toho vám naskočí husí kůže," rozpovídal se slávistický brankář.

Co už se mu ale příliš nelíbilo, bylo údajně namistrované chování Ter Stegenových spoluhráčů. Ti podle něj nedokázali skousnout porážku a odmítli si dokonce po zápase i podat ruku.

„Messi a ostatní hráči prostě odešli, někteří z nich si s námi ani nepodali ruku. To bylo smutné. Těšili jsme se na to, jak se potkáme s tak velkými hráči, chtěli jsme si po zápase vyměnit dresy, ale nechovali se zrovna dobře," uvedl Ondřej Kolář, jehož slova okamžitě obletěla svět.

Zaznamenali je i novináři ve Španělsku, kteří se ale okamžitě slavného Argentince zastali. A jako důkaz zveřejnili fotografie, na nichž je Messi skutečně zachycen, jak si se Slávisty podává ruku.

„Messi byl evidentně naštvaný, ale potřásl si ruku se všemi hráči Slavie, kteří byli na hřišti. Na záběrech je vidět i Piquého, Lengleta nebo Sergiho Roberta, jak si podávají ruku s hráči českého týmu," uvedl deník Marca.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články