Zpět na » Liga mistrů » Rozhodl třetí gól, shodli se po debaklu v Římě fotbalisté Plzně

Liga mistrů - Rozhodl třetí gól, shodli se po debaklu v Římě fotbalisté Plzně

Rozhodl třetí gól, shodli se po debaklu v Římě fotbalisté Plzně © fcviktoria.cz - Fotbalisté Viktorie Plzeň v utkání s AS Řím

0

Líbilo se

03.10. - Fotbalisté Plzně odehráli hodně nepovedený zápas Ligy mistrů. Tentokrát nastoupili v Římě proti domácímu AS. Zástupce českého klubového fotbalu podal mizerný výkon a svému soupeři podlehl 0:5. Fotbalisté se shodli na tom, že pro vývoj zápasu byl klíčový třetí inkasovaný gól.

„Soupeř byl jednoznačně lepší a zcela zaslouženě vyhrál. Velmi brzy jsme inkasovali branku, což nám rozhodně nepomohlo. Pak tam byli nějaké dvě situace, po kterých jsme mohli vyrovnat. Ale i tak si myslím, že byl zápas celou dobu v režii domácích. Nejprve se Krmenčík netrefil, a pak měl vyloženou šanci Řezník na hlavě. Viděli jste ale sami, jaký je rozdíl v kvalitě hráčů Říma a nás, dodal po zápase smutný kouč Plzně Pavel Vrba.

Radim Řezník se jen těžko smiřoval s výsledkem. „To je realita, oni nás za každou chybu ztrátu potrestali. Tady za každou chybu zaplatíme a to i třeba za takové chyby, které v naší lize soupeři nepotrestají. Dostali jsme pět branek, což je špatné,“ hledal slova Řezník.

Velký rozdíl mezi oběma týmy viděl také Michael Krmenčík. „Vidím to podobně jako spoluhráči. Rozhodl třetí inkasovaný gól. Pak už nám docházeli síly, běhali jsme bez balonu a soupeř si vypracovával více šancí,“ řekl Krmenčík. Na jeho slova navázal také Řezník. „Inkasovali jsme brzy gól, což není nikdy dobré. Nějaké šance jsme si pak vypracovali, ale prohráli jsme zaslouženě," dodal zklamaně Řezník.

Jan Prošek / fcviktoria.cz, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články