Zpět na » Liga mistrů » Opakování zápasu Barcelona – PSG? Požaduje ho přes sto tisíc lidí

Opakování zápasu Barcelona – PSG? Požaduje ho přes sto tisíc lidí

Opakování zápasu Barcelona – PSG? Požaduje ho přes sto tisíc lidí © FotbalPortal.cz - Pod petici se podepsalo již přes 100.000 lidí

13

Líbilo se

13.03. - Odvetný zápas osmifinále Ligy mistrů mezi Barcelonou se určitě zapsal mezi historické duely této soutěže. Nicméně podle názoru mnohých k zázračnému obratu, kdy azulgranas otočili čtyřbrankovou nevýhodu z prvního utkání, došlo i díky některým rozporuplným výrokům německého sudího Denize Aytekina.

Zloba některých fanoušků byla dokonce taková, že vedla k založení petice za to, aby se zmíněné střetnutí opakovalo. Jejím autorem je na serveru Change.org jeden španělský fanoušek.

„Ahoj, jmenuji se Luis Melendo Olmedo a přeji si opakování zápasu Barcelona - PSG kvůli následujícím motivům, které vážně poškodily PSG. Ty byly následkem špatného rozhodování německého arbitra Denize Aytekina, jenž svým řízením zápasu protěžoval Barcelonu. Z toho důvodu požaduji i zastavení jeho činnosti a přidávám důkazy pro ty, kdo mají zájem je vidět,“ píše se v záhlaví žádosti.

Olmedo pak zmiňuje hned 13 zásadních bodů, v nichž měl Aytekin chybovat. Tím hlavním je samozřejmě chybné nařízení pokutového kopu v 89. minutě po domnělém faulu na Suáreze, po němž Barcelona zvýšila na 5:1.

Autor petice se taktéž domnívá, že během utkání měli Piqué, Neymar a Suárez dostat červenou kartu. Zmiňuje také nenařízenou penaltu Mascherana na Di Maríu.

Aktuálně se pod tuto petici podepsalo již 117.000 lidí.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk

Související odkazy
Nejnovější články