Zpět na » Liga mistrů » Mascherano: PSG mělo kopat penaltu, Di Maríu jsem fauloval

Mascherano: PSG mělo kopat penaltu, Di Maríu jsem fauloval

Mascherano: PSG mělo kopat penaltu, Di Maríu jsem fauloval © thesun.co.uk - Zákrok Mascherana na Di Maríu

2

Líbilo se

09.03. - VIDEO Neuvěřitelný večer včera prožila Barcelona, když v odvetě osmifinále dokonala historický obrat v zápase proti PSG. Po prohře 0:4 dokázala na Camp Nou slavně zvítězit 6:1. Nicméně mohlo to být všechno jinak, kdyby sudí odpískal penaltu na Di Maríu, ke které se sám po zápase viník Mascherano přiznal.

Je to sice hezké gesto, ale spíše pro kamery a diváky. Na trávníku to neudělal, což trochu sráží jeho smysl pro fair play.

Javier Mascherano totiž v hektickém závěru, kdy Barcelona za stavu 3:1 potřebovala dát další tři branky, musel řešit únik Ángela di Maríi, který se řítil do vyložené šance.

Když se argentinský útočník chystal ke střele zakročil bránící krajan a Di María svůj pokus nakonec nedokázal nasměrovat mezi tři tyče. Ve vyložené šanci, která by možná znamenala snížení na 2:3 a definitivní konec barcelonským postupovým nadějím.

Po zápase se Javier Mascherano přiznal k tomu, že Di Maríu fauloval. „Je zřejmé, že to byl faul, nebudu lhát. Ale myslím si, že to není důvod k tomu, proč jsme vyřadili PSG.“

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk

Související odkazy
Nejnovější články