Zpět na » Liga mistrů » Každý hvizd rozhodčího byl proti nám, naříkal Emery

Každý hvizd rozhodčího byl proti nám, naříkal Emery

Každý hvizd rozhodčího byl proti nám, naříkal Emery © beIN SPORTS - Unai Emery

6

Líbilo se

09.03. - Neuvěřitelné se stalo skutečností, Barcelona v odvetě nasázela šest branek a postupuje do čtvrtfinále. Mezi osmičkou nejlepších je ale i díky několika sporným rozhodnutím rozhodčího. Na tiskové konferenci se k utkání vyjadřoval trenér PSG Unai Emery.

Nebylo mu do řeči a není se čemu divit. Ještě v 88. minutě byl postup téměř v kapse, nakonec ale PSG končí po šestigólovém přídělu od Barcelony už v osmifinále.

"Ukázali jsme naší osobnost. Když ale rozhodčí odpíská dvě penalty Barceloně a nám jasnou penaltu neodpíská, je jasné, že to bude mít dopad," řekl Emery.

"Měli jsme šance, Cavani a Di María mohli rozhodnout. Pak pět minut do konce a stanou se takové neuvěřitelné věci," kroutil hlavou Emery.

"V první půli jsme nehráli dobře, byli jsme příliš zatažení a dělali chyby. Oni měli více šancí ke skórování. Ve druhé polovině jsme byli klidnější a mohli jsme snížit na rozdíl jediné branky. Jenže přišel rozhodčí a každé rozhodnutí šlo proti nám. Pro Barcelonu to v závěrečných minutách bylo všechno nebo nic. Je to negativní zkušenost pro mě i klub. Musíme se z ní poučit," dodal kormidelník PSG.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články