Zpět na » Evropská liga » Čtvrtfinále Evropské ligy: Rozpis a predikce zápasů

Čtvrtfinále Evropské ligy: Rozpis a predikce zápasů

Čtvrtfinále Evropské ligy: Rozpis a predikce zápasů © iconsport.photo - Atalanta Bergamo

0

Líbilo se

18.04. - První čtvrtfinále Evropské ligy nám přineslo spoustu nečekaných výsledků. Asi nikdo nepředpokládal, že Atalanta vyhraje na Anfield Road 3:0, a výhru Římanů na San Siru, by asi na váš tiket jako první taky nešla. Každopádně vše je ještě otevřené, ale už dnes večer se oficiálně dozvíme, kdo zůstane mezi 4 posledními přeživšími v rámci Evropské ligy.

Atalanta Bergamo - Liverpool - 21:00

Atalnta šokovala celý fotbalový svět, a ještě více přilákala pozornost na Evropskou ligu. Na Anfield Road, která platí za pevnost, odkud se body a dobré výsledky domů nevozí, proti Liverpoolu, který podal snad nejhorší výkon v sezóně, vyhrála 3:0 a do Bergama si zpět veze hodně přijatelný výsledek. Liverpool to bude mít ohromně těžké. Po horších týdnech si ale myslím, že o postup reálně ještě bude moct zabojovat. Atalanta to má rozehrané opravdu dobře, ale rozhodně není hotovo. Liverpool je stále Liverpool.

Tip na výsledek - 1:3

Liverpool vstřelí více než 1,5 gólu - 1,42

Gianluca Scamacca

AS Řím - AC Milán - 21:00

AC Milán a AS Řím, to je prostě záruka toho, že moc gólů neuvidíme. To už jsou prostě bitvy dvou italských giagntů, je to pro ně až typické. V minulém zápase byl favoritem celek z Milána, ale na San Siru ho jediným gólem sestřeli Mancini. Když se Římanům chce, jeho obranný val je opravdu neprostupný. Pokud navíc bude Dybaůa hrát tak, jako první zápas, Římané mohou pomýšlet na další výhru. AS už v této fázi věřím, ačkoliv nikdy nebude lehké čelit Leaovi, Giroudovi a dalším hvězdám Rossoneri, které Pioli pošle do hry.

Tip na výsledek - 1:0

Počet gólů méně než 2,5 - 1,88

Gianluca Mancini

Olympique Marseille - Benfica Lisabon - 21:00

Výborný výkon Ángela Di Marií v prvním zápase znamenal výhru 2:1. Bez toho jednoho inkasovaného gólu, o nějž se postaral Pierre-Emerick Aubameyang, by bylo Benfice rozhodně lépe. Ačkoliv se Marseille zase tolik nedaří, jednogólový náskok není vysoký, a Benfica navíc také není v nějaké extrémní fazóně. Zápas vidím nadále naprosto otevřeně, a postoupit může kdokoliv. V prospěch Marseille ale hraje i to, že podobně jako PSG dostal o víkendu od francouzské federace volno. 5 zápasů v řadě už ale prohrál. Doma je ale tradičně silný.

Tip na výsledek - 1:2

Počet gólů více než 2,5 - 1,75

Ángel Di María

West Ham - Bayer Leverkusen - 21:00

Teprve teď se ukáže skutečná síla Bayeru Leverkusen po mentální stránce. Největší cíl v podobě titulu už je za nimi, teď se budou snažit o neporazitelnost, triumf v Evropské lize, a taky v německém poháru. Prozatím může být rád, že má West Ham, který má opravdu bídnou formu. Lukáš Hrádecký mluvil o tom, že Bayer bude slavit, bude pít, a pak poletí do zk**veného Londýna. To možná také něco vypovidá o tom, že Bayer toho má dost. Má dvougólový náskok. Ten ale může být pryč mrknutím oka. Opravdu nevím, co si o zápase myslet. V prvním zápase to ale byla šílená dominance. Nezbývá asi nic jiného,než Bayeru věřit.

Tip na výsledek - 1:2

Oba týmy dají gól, nebo 2,5 gólu v zápase - 1,42

Jonas Hofmann

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články