Zpět na » Evropská liga » Případ Kamara nabírá nový směr. Při oslavách Rangers hráč urážel papeže a vyvolal konflikt s fanoušky

Evropská liga - Případ Kamara nabírá nový směr. Při oslavách Rangers hráč urážel papeže a vyvolal konflikt s fanoušky

Případ Kamara nabírá nový směr. Při oslavách Rangers hráč urážel papeže a vyvolal konflikt s fanoušky © rangers. co.uk - Tým při oslavách uráží papeže

8

Líbilo se

18.05. - VIDEO Není to tak dávno, co hráč Rangers Glen Kamara společně se svým právním zástupcem vyzývali k odstoupení Slavie z Evropské ligy kvůli rasistickému chování Ondřeje Kúdely, které není dodnes prokázané. No a světe div se, sotva neskončila tahle kauza, tak hned je tu druhá. Internetem koluje video z titulových oslav Rangers, ve kterém pětadvacetiletý Kamara rasisticky uráží papeže.

S drobnou nadsázkou můžeme napsat, že právní zástupce finského hráče Aamer Anwar si na nedostatek práce stěžovat nemůže. Jeho klient Glen kamara mu dává zabrat a bývalý rektor university v Glasgow to nemá lehké.

Jen pro připomenutí, právník pákistánského původu měl za cíl kvůli údajnému rasismu dostat Kúdelu na půl roku do vězení, což se mu nepovedlo a nejspíše ani nepovede. Desetizápasový trest pro Kúdelu mu přijde málo a žádá víc.

Naštěstí snad jeho prosba nebude vyslyšena, protože pokud UEFA přihlédne k chování Kamary při oslavách Rangers, tak se klidně můžeme dočkat závěru, že Kúdela bude trestu zproštěn, protože do dnešního dne není žádný důkaz o rasismu.

Když se vrátíme k incidentu, který se udál před pár dny ve Skotsku, tak Glen Kamara je obviněný z toho, že při titulových oslavách urazil papeže, a tím rozpoutal uprostřed kabiny názorový konflikt. Ruce pryč dávají od svého hráče i fanoušci, kteří mu vzkazují: „Jsi rasista!“

Po sociálních sítích koluje video, na kterém slaví hráči Rangers titul ve skotské lize. Zpívají přitom hit Sweet Caroline, kterému však poupravili text. Hráči, včetně Kamary, chorálově křičí „F*ck the pope“ tedy v překladu J*bat papeže.


Jestli se jedná o skutečnost, nebo zvuk na nahrávce je uměle přidělaný, tak to nyní prošetřuje tamní policie. Ovšem u fanoušků to má Kamara spočítané a ti mu jen tak rychle nic neodpustí. Ceká kauza se bude ještě vyšetřovat a bude zajímavé, jak nakonec dopadne. Může se klidně stát, že Kamara bude nucen Rangers opustit.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

nejlepší je tohle video. fanoušci rangers se při oslavách titulu mlátí mezi sebou (od 2 min). white trash se ještě může nazývat fucking monkeys?
https://www.youtube.com/watch?v=alnehNxHUbI

ovmartin23
Waldas - 19.05. Odpovědět

Kamara také neviniatko? :D :D :D Prosím trest na 100 zápasov a vylúčenie toho uplakaného tymu s ligy na čele s tou nulou Stevenkom uplakaným Gerrardom

Waldas

Zeby karma? Smajlík 2

HyperioN
Reklama
Reklama
Nejnovější články