Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Evropská liga » Balotelli se omluvil za červenou kartu proti Dynamu

Balotelli se omluvil za červenou kartu proti Dynamu

Balotelli se omluvil za červenou kartu proti Dynamu © -

1

Líbilo se

20.03. - Kající Mario Balotelli se omluvil svému manažerovi, spoluhráčům a fanouškům City poté, co byl vyloučen během zápasu Evropské ligy proti Dynamu Kyjev.

Mladý italský útočník fauloval v pětatřicáté minutě obránce Gorana Popova. Balotelli dohrál souboj a ošklivým šlapákem zasáhl Popova nepříjemně do stehna, za což ihned uviděl červenou kartu. Citizens se snažili následně smazat dvoubrankové manko z prvního zápasu v deseti.

Blues nakonec vyhráli díky brance Aleksandara Kolarova, ale vypadli po agregátu 1:2.

Balotelli připouští, že se unáhlil a nechal svůj tým a všechny v klubu na holičkách. „Mým úmyslem nebylo někomu ublížit. Chci vyjádřit svou upřímnou omluvu Popovi,“ zdůraznil útočník.

„Snažil jsem se pro tým udělat to nejlepší, jako vždycky. Míč byl ve vzduchu a já jsem do něj šel a nohu jsem měl vysoko. Nesnažil jsem se zasáhnout Popova a rozhodně jsem mu nechtěl ublížit. Pokud se ohlédnu zpět, tak to bylo špatné rozhodnutí a je mi to moc líto. Zejména kvůli mým spoluhráčům, kteří mi důvěřovali, stejně jako majitelé a fanoušci, kteří mě vítali, když jsem přišel z Itálie.“

„Doufám, že mi odpustí. Chci dosáhnout se s Manchesterem City úspěchů. Po mém zranění jsem měl nějaké potíže. Není to pro mě jednoduché období, ale já ji chci překovat za pomoci kohokoli.“

Balotelli po této zpovědi a omluvě možná zasáhne do nedělního zápasu proti Chelsea. Jeho zákaz hrát v příštím zápase se odkládá do dalšího ročníku Evropské ligy, kterého by se Manchester City mohl eventuálně v budoucnu zúčastnit.

Kam dál?

Tomáš Reiner / FotbalPortal.cz, premierleague.com

Související odkazy
Nejnovější články