Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Hvězda Realu Madrid je oficiálně k mání. Za kolik milionů eur je k mání?

Přestupové spekulace: Hvězda Realu Madrid je oficiálně k mání. Za kolik milionů eur je k mání?

Přestupové spekulace: Hvězda Realu Madrid je oficiálně k mání. Za kolik milionů eur je k mání? © iconsport.photo - Hráči Realu Madrid

0

Líbilo se

13.10. - BULVÁRNÍK Nový týden s sebou přináší přestupové spekulace. Real Madrid by mohl přijít o dvě své hvězdy. V prvním případě kdysi zbožňovaného Viniciuse, ve druhém zase o talentovaného brazilského útočníka, který nedostává prostor na hřišti. Marcus Rashford válí v dresu Barcelony a vedení je připraveno uplatnit opci na hráče Manchesteru United.

Hvězda Realu Madrid je k mání za 250 milionů eur

Byly časy, kdy Vinicius Junior byl nedotknutelný a Real Madrid nechtěl slyšet na žádné nabídky. Situace se však změnila, dost tomu nahrála špatná forma i vystupování po vyhlášení Zlatého míče 2024.

Po příchodu Kyliana Mbappého, vliv Viniciuse klesá a předchozí spekulace se začínají naplňovat. Vedení Los Blancos nabízí svou hvězdu za 250 milionů eur.

Tato cenovka je pro většinu týmů odrazující, ale mecenáši ze Saudi Pro League se určitě pokusí získat TOP hvězdu pro svou soutěž.

Budeme svědky rekordního přestupu, nebo se situace změní a Vinicius Jr. zůstane v Realu Madrid? (zdroj: goal.com)

PSG zvažuje překvapivý krok. Hodlá získat nespokojenou hvězdu Realu Madrid

Francouzské PSG se po odchodu své největší hvězdy, Kyliana Mbappého, konečně dočkalo velké trofeje a vyhrálo poprvé ve své historii Ligu mistrů.

Ačkoli to pařížskému mančaftu klape, Luis Enrique hledá hráče, kterými vylepšit svůj současný kádr. Jeho nejnovějším cílem je Endrick, který se netěší takové přízni pod Xabim Alonsem, jako pod Carlem Ancelottim.

Brazilský talent je spojován spíše s hostováním, a to konkrétně do West Hamu, Juventusu či Realu Sociedad. PSG zvažuje odvážnější cestu - rovnou přestup. (zdroj: goal.com)

Barcelona je připravena uplatnit opci na trvalý přestup Marcuse Rashforda

Manchester United je pravděpodobně zakletý, nebo čím to, že se každý hráč, který opustí United, září jinde. Marcus Rashford se po odchodu na hostování do Barcelony opět těší z fotbalu a z jeho formy těží Barca.

Nechtěný anglický reprezentant si svými výkony vysloužil uznání expertů i z řad fanoušků katalánského celku a vedení je odhodláno uplatnit opci na Rashforda v hodnotě 30 milionů liber. (zdroj: thesun.co.uk)


Přečtěte si také: Přestupové spekulace: Kolem hvězdy Juventusu krouží giganti z Premier League

David Mikoška / fotbalportal.cz

Nejnovější články