Zpět na » Ostatní » Zasloužená remíza Švýcarska s Německem a skvělí Švýcaři

Zasloužená remíza Švýcarska s Německem a skvělí Švýcaři

Zasloužená remíza Švýcarska s Německem a skvělí Švýcaři © iconsport.photo - Byla to úporná bitva

0

Líbilo se

24.06. - Oba dva týmy měli skoro jistou kvalifikaci do vyřazovacích fází EURO 2024, ale i tak se jednalo o zajímavou podívanou. "Nakonec celkem zasloužený jeden bod," řekl Nagelsmann ihned po zápase. Kouč Švýcarska byl také šťastný: "Jsem rád za styl a způsob, jakým jsme hráli."

Kouč domácích Němců Julian Nagelsmann byl spokojen po zápase: "Jasně, může se stát, že budete riskovat v protiútoku a dostanete gól. Hráli jsme ale dobře a srovnali jsme. Švýcaři byli skvělými soupeři, byla to zábavná hra."

"Je důležité mít střídající hráče, co dokážou otočit hru a dát i gól. Analyzovali jsme je a vybrali jsme tuto jedenáctku, ale z lavičky také můžou přijít hráči," dodal bývalý kouč Bayernu Mnichov.

"Byl to taktický zápas, viděli jste, jak jsme běhali, jak jsme bojovali. Dokážeme rozčílit a porazit soupeře protiútoky," odpovídal švýcarský trenér Murat Yakin na otázky ohledně mače.

Pokračoval s úvahou nad dalšími soupeři: "Itálie nebo Chorvatsko, je to hezké se připravovat na to, že s nimi budeme hrát. Nejdřív si odpočineme a pak se připravíme na soupeře."

David Janák / reuters.com, france24.com

Nejnovější články