Zpět na » Ostatní » Kdo dnes hraje na Euro 2024 a kde zápasy sledovat

Kdo dnes hraje na Euro 2024 a kde zápasy sledovat

Kdo dnes hraje na Euro 2024 a kde zápasy sledovat © iconsport.photo - Lukáš Provod

0

Líbilo se

22.06. - Zápas s Portugalskem jsme nezvládli, ačkoliv byl možná výsledkově těsnější, než bychom čekali. Dnes musíme porazit Gruzii, která předvedla super výkon s Tureckem. Uvidíme i zápas Portugalska s Turky a druhé kolo evropského šampionátu uzavře Rumunsko s Belgií.

Zápas s Portugalskem nám herně absolutně nevyšel. Hráli jsme z betonu, gól Lukáše Provoda byl jakýmsi zázrakem a přišly dva opravdu smolné portugalské góly, jinak jsme sahali alespoň po remíze. Dnes to musí být jiné. Proti nám bude hodně silná a snadno podcenitelná Gruzie. Pro postup musíme tenhle zápas vyhrát nebo minimálně zremizovat a doufat ve výhru nad Tureckem. To nám napoví samo o sobě dalším zápasem. Dnes jsme si s ním totiž vyměnili role a postaví se Portugalcům, jenž zase budou chtít ukázat, jak hrají, když je hra otevřená a nehraje do 10 bránících hráčů bez pohybu. Slibujeme si o dost zajímavější utkání než to, jenž jsme viděli v našem případě.

Uvidíme i velmi důležitý zápas slovenské skupiny. Belgie v prvním duelu se Slovenskem zklamala, naopak Rumunsko překvapilo demolicí krajiny. Ano, hrálo dobře, ale podle mě mu dost pomohl špatný výkon Ukrajiny. Zase takovou senzaci bych z Rumunů nedělal. Belgie sice nemá tak dobrou situaci jako před pár lety, ale kvalitu ano a měla by si zápas s Rumunskem pohlídat a vrátí se do hry. Její prohra by však byla obrovským průšvihem. Belgická fotbalová veřejnost by to už asi po fiasku v Kataru nezvládla.

Kdo dnes hraje

Skupina F

Česko - Gruzie - 15:00

Volkparkstadion - Hamburk

Turecko - Portugalsko - 18:00

Signal Iduna Park - Dortmund

Skupina E

Belgie - Rumunsko - 21:00

RheinEnergieStadion - Kolín nad Rýnem

Kde zápasy sledovat

Česko Gruzie - Čt Sport - 14:20

Turecko - Portugalsko - Čt Sport - 17:20

Belgie - Rumunsko - Čt Sport - 20:20

Gruzie bude těžkým soupeřem

Na co sázet

Česko - Gruzie

Oba týmy dají gól - Vsaďte si s kurzem 1,84

Gruzie proti Turecku ukázala ohromnou ofenzivní sílu. Hrála opravdu velmi dobře, nebála se střílet, s čímž třeba my máme často velký problém. Duo Kvaratskhelia-Mikautadze zní děsivě už samo o sobě. Na druhé straně jsme my, kteří jsme se nějak dostali z betonování až ke krásnému gólu Portugalsku, náš útok také není vůbec zlý, a především góly dávat musíme.

Turecko - Portugalsko

V zápase padne více než 2,5 gólu - Vsaďte si s kurzem 1,78

Portugalsko má dost možná vůbec nejlepší tým na turnaji. Má Bruna Fernandese, jenž odehrál brutální kvalifikaci, šikanátora Vladimíra Coufala Rafaela Leaa, žolíka Jotu, a především má Cristiana Ronalda, který bude góly dávat i v 50. Na druhé straně dalo Turecko 3 góly Gruzii a jeho hráči jako Yilmaz, Calhanoglu nebo Güler taky nejsou žádná ořezávátka.

Belgie - Rumunsko

Belgie vyhraje - Vsaďte si s kurzem 1,5

Belgie vyhrát musí. Pokud by nevyhrála, byl by to pro ní obrovský problém a postupu by mohla pomalu dávat sbohem. První zápas nehrála zle. Ocenit se musí obrovská bojovnost Slováků. Kapacita a kvalita na poražení Rumunska, ačkoliv porazilo 3:0 Ukrajinu, tu určitě je a je více než reálná. Rumunsko nechci nijak shazovat, ale myslím si, že na první výhru navázat nedokáže.

Cristiano Ronaldo

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články