Zpět na » Ostatní » Co řekli trenéři po zápase Česko - Portugalsko: Naštvaný Hašek a Martinez chválící disciplínu

Co řekli trenéři po zápase Česko - Portugalsko: Naštvaný Hašek a Martinez chválící disciplínu

Co řekli trenéři po zápase Česko - Portugalsko: Naštvaný Hašek a Martinez chválící disciplínu © iconsport.photo - Nenechali jsme je hrát v klidu, stejně jsme ale prohráli

0

Líbilo se

19.06. - Velice těžký zápas pro Čechy, a když už jsme doufali, že se nám podaří získat body, tak nás Portugalci zastavili. "Byl jsem naštvaný," přiznal kouč české repre. Naopak jeho portugalský protějšek byl šťastný s předvedeným výkonem: "Dnes jsme ukázali srdce."

"Hráli jsme remízu proti jednomu z nejlepších týmu na světě. Byla to velká škoda, že jsme dostali gól v poslední minutě," neskrýval svoje zklamání Ivan Hašek. Pokračoval: "Neudělali jsme jim to ale lehké, když jsme bránili, tak neměli kreativní prostor."

Pochválil také defenzivní činnost našich hráčů: "Naše defenziva fungovala skvěle, i když nás vytlačili hodně k bráně. Portugalci ale mají kvalitní útok, tak jsme byli donuceni jít víc dozadu." Pochvaloval si také střídání Petra Ševčíka a Antonína Baráka. Uvidíme je v základu?

Roberto Martinez chválil své hráče i přes špatný herní projev: "Ukázali jsme kuráž a disciplínu v dnešním zápase. Hráli jsme, kontrolovali jsme hru a nenechali jsme Čechy, aby využili ten gól k bodovému zisku." Také pochválil všechny hráče i fanoušky.

Nejvíc ale vyzdvihnul muže zápasu Vitinhu: "Byl velice důležitým hráčem během všech přáteláků. Je důležité mít takové kreativní hráče jako je on, kteří dokážou kontolovat hru." Také velebil Francisca Conceicaa, finálního kata českých nadějí. I pronesl něco, v čem se mnoho fanoušků neshodne: "Zasloužili jsme si dnes vyhrát."

David Janák / reuters.com, france24.com

Nejnovější články