Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Novinky z předních evropských ligových soutěží

Přestupové spekulace: Novinky z předních evropských ligových soutěží

Přestupové spekulace: Novinky z předních evropských ligových soutěží © iconsport.photo - Joao Félix

0

Líbilo se

13.06. - BULVÁRNÍK Německá Bundesliga řeší nečekaný odchod manažera Dortmundu. Andriy Lunin dostal nabídku na novou smlouvu. Atlético Madrid s Barcelonou chystají výměnu útočníků. Nico Williams je spokojený v Athleticu Bilbao. Chelsea uspěla v boji o mladého Brazilce proti Realu Madrid.

Další šok v Bundeslize! Edin Terzić opouští Borussii Dortmund

Další přední klub německé Bundesligy čeká změna na manažerském postu. Německo-chorvatský manažer nebude pokračovat v Dortmundu.

Terzić zanechal v Dortmundu skvělou stopu, když dokázal uspět v německém poháru, skončit druhý v předminulém ročníku Bundesligy a dovést svůj tým do finále Ligy mistrů minulou sezonu.

Přesné důvody odchodu nejsou jasné, ale spekuluje se o hádce s Matsem Hummelsem a námluvách z Premier League. Údajně se o jeho služby zajímá postupující Leicester, který přišel o svého manažera. (zdroj: goal.com)

Andriy Lunin zvažuje svou budoucnost v Realu Madrid

Ukrajinský brankář Andriy Lunin odvedl skvělou práci, když zastupoval zraněného Thibauta Courtoise. I díky jeho fantastickým zákrokům se královský klub dostal až do finále Ligy mistrů, ve kterém uspěl.

Zdálo se, že s jídlem roste chuť a Lunin začal zvažovat odchod z Realu poté, co se uzdravil Courtois. O Lunina projevil zájem londýnský Arsenal.

Real Madrid nabídl Luninovi nový kontrakt na pět let. Ten nyní zvažuje, zda v klubu setrvat, nebo odejít. (zdroj: cope.es.)

Andriy Lunin

Dojde k výměně mezi Atléticem Madrid a Barcelonou?

Joaovi Félixovi by se mohlo splnit jeho přání přestoupit natrvalo do Barcelony. Portugalský útočník má za sebou slušnou sezonu v dresu katalánského celku.

Ve své první sezoně v Barceloně odehrál 44 utkání, v nichž desetkrát skóroval a šestkrát asistoval svým spoluhráčům.

Na oplátku je Barcelona ochotna vyměnit brazilského útočníka Viktora Roqueho. (zdroj: sport.es)

Joao Felix

Nico Williams nemá v úmyslu opustit Bilbao

Španělské křídlo s ghanskými kořeny Nico Williams se rozhodl zůstat v Bilbau, alespoň v předsezonním období.

„Jsem velmi šťastný v Bilbau. Klub mi dal vše, co jsem potřeboval, a mám jasno, kde chci být před začátkem sezony. To je vše. Svému agentovi jsem řekl, že nechci žádné informace, dokud neskončí EURO,” komentoval Williams.

Hráč má za sebou výbornou sezonu a svými výkony si řekl o pozornost několika klubů, mezi nimiž jsou Arsenal a Bayern Mnichov. (zdroj: Fabrizio Romano / soc. síť X)

Chelsea vyfoukla Realu Madrid Pedra Limu

Chelsea získala pravého obránce Pedra Limu ze Sport Recife. O 17letého krajního obránce usiloval Real Madrid, ale nakonec dal Brazilec přednost Chelsea.

Pedro Lima nezamíří přímo na Stamford Bridge, ale do francouzského Strasbourgu. Zda bude ve Francii hostovat nebo půjde o přímý přestup, ukáže až čas. (zdroj: Fabrizio Romano / soc. síť X)

David Mikoška / fotbalportal.cz

Nejnovější články