Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Manchester United stanovil podmínky Dortmundu. Real Madrid hledá alternativu do záložní řady

Přestupové spekulace: Manchester United stanovil podmínky Dortmundu. Real Madrid hledá alternativu do záložní řady

Přestupové spekulace: Manchester United stanovil podmínky Dortmundu. Real Madrid hledá alternativu do záložní řady © iconsport.photo - Jadon Sancho s Erikem ten Hagem

2

Líbilo se

20.05. - BULVÁRNÍK Budoucnost Jadona Sancha zatím není vyřešena. O Erika ten Haga je zájem, pokud by po sezóně opustil Old Trafford. Alexis Mac Allister má ve své smlouvě tajnou klauzuli, kterou může Real Madrid využít. Lunin dostane v létě svolení opustit Real Madrid. Mladý obránce Girony zaujmul dva evropské giganty.

Manchester United stanovil částku, za kterou je ochoten prodat Jadona Sancha

Jadon Sancho se na začátku sezóny rozhádal s Erikem ten Hagem a v prvním týmu Manchesteru United si nezahrál. V lednu odešel anglický reprezentant na hostování do svého bývalého klubu, Borussie Dortmund.

Sancho svými výkony pomohl Dortmundu k jeho třetí účasti ve finále Ligy mistrů, kde vyzve Real Madrid.

Hráč nemá zájem vracet se do svého mateřského klubu, dokud bude manažerem Erik ten Hag.

Dortmund má zájem o svého bývalého hráče. Manchester požaduje alespoň 75 % z celkové částky (75 miliónů liber), kterou zaplatil v roce 2021. Pokud by Dortmund Sancha získal, musel by hráč přistoupit na nižší plat. (zdroj: mirror.co.uk)

Jadon Sancho

Erik ten Hag má dveře otevřené v Ajaxu i v Bayernu Mnichov

Pokud Erik ten Hag skončí v Manchesteru United, o zájemce rozhodně nebude mít nouzi. Ajax Amsterdam má zájem o svého bývalého manažera, stejně jako Bayern Mnichov.

Zdálo se, že Thomas Tuchel zůstane v bavorském celku, ale všechno ztroskotalo na podmínkách smlouvy. (zdroj: mirror.co.uk)

Erik ten Hag

Real Madrid je připraven aktivovat klauzuli a získat Alexise Mac Allistera

Argentinský střední záložník Alexis Mac Allister (25 let) má ve své smlouvě tajnou klauzuli o uvolnění v hodnotě 60 milionů liber.

Real Madrid je připraven tuto klauzuli aktivovat toto léto. Možný odchod Toniho Kroose a Luka Modriče, jejichž smlouvy končí v létě, by znamenal ztrátu kvality v záložní řadě. Alexis Mac Allister by byl skvělou posilou. (zdroj: mirror.co.uk)

Alexis Mac Allister

Andriy Lunin dostane možnost opustit Real Madrid v létě

Ukrajinský gólman Andriy Lunin skvěle zastoupil Thibauta Courtoise v době, kdy byla belgická jednička zraněná.

Skvělé zákroky rozhodly o postupu Realu Madrid přes Manchester City ve čtvrtfinále Ligy mistrů.

Po uzdravení Courtoise se vše vrací do starých kolejí a Lunin nedostane příliš příležitostí. Nepomohl tomu ani fakt, že Lunin inkasoval čtyři góly v posledním ligovém zápase proti Villarealu.

Manchester United má enormní zájem získat ukrajinského brankáře z Realu Madrid. (zdroj: 90min.com)

Andriy Lunin

Dva evropské velkokluby pečlivě sledují obránce Girony

Levý obránce Girony, Miguel Gutierrez (22), má za sebou skvělou sezónu v dresu Girony. Mladý obránce zaujmul londýnský Arsenal a Bayern Mnichov.

Mladý bek zaznamenal v LaLize 2 góly a 7 asistencí. Současná hodnota hráče je 20 milionů eur a výstupní klauzule je dvojnásobná. Dá se očekávat, že pro oba velkokluby nebude výstupní klauzule překážkou v cestě za ziskem mladého perspektivního obránce. (zdroj: fichajes.net)

Miguel Gutierrez

David Mikoška / fotbalportal.cz

Nejnovější články