Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Novopečený šampion Wirtz zůstává. Red Devils stojí o Gyokerese, Amrabat dá United naopak vale

Přestupové spekulace: Novopečený šampion Wirtz zůstává. Red Devils stojí o Gyokerese, Amrabat dá United naopak vale

Přestupové spekulace: Novopečený šampion Wirtz zůstává. Red Devils stojí o Gyokerese, Amrabat dá United naopak vale © iconsport.photo - Florian Wirtz (uprostřed)

1

Líbilo se

16.04. - BULVÁRNÍK Léto se nám pomalu, ale jistě blíží, a s ním jsou spojeny i horké a četné personální změny. Přestupové spekulace tak nabývají na síle, a proto vám nabízíme další pokračování tradiční rubriky. Německý klenot a možná budoucí superstar setrvá u Die Werkself. Kanonýr Gyokeres by se naopak mohl přesunout z Portugalska do věhlasnější štace, krouží kolem něj anglické celky. Ostrovy se nejspíš chystá opustit Amrabat, ten zřejmě zakotví opět v Serii A.

Wirtz se nechystá odejít z Leverkusenu

Sportovní ředitel čerstvého bundesligového mistra Carro prohlásil, že v kádru zůstane pro příští sezonu Florian Wirtz. Německý reprezentant výraznou měrou přispěl k zisku premiérového klubového prvenství v Bundeslize, což pochopitelně vyvolává zájem ze strany věhlasných fotbalových adres. Velkokluby však mají prozatím smůlu. CEO Farmaceutů dokonce predikuje, že by kreativní plejer mohl jednoho dne dosáhnout na vítězství Zlatého míče. (zdroj: Fabrizio Romano/ soc. síť X)

Švédský forvard v hledáčku United

O Viktora Gyokerese, kometu letošního ročníku portugalské ligy, stojí Manchester United. Do souboje o akvizici útočníka Sportingu Lisabon by ale rád promluvil i Liverpool. Není divu, že se o služby švédského reprezentanta zajímají světoznámé celky, jelikož fotbalista ze severské země má letos v lize formu jako hrom. Během dosavadních 27 utkání nasázel 22 branek, k nimž musíme připočíst i 10 gólových asistencí. (zdroj: Graeme Bailey/hitc.com)

Marocký středopolař se pravděpodobně vrátí do Itálie

Sofyan Amrabat nefiguruje v plánech jeho dosavadního chlebodárce - Manchesteru United. I kvůli nízkému hernímu vytížení se Maročan zřejmě vypraví zpět na Apeninský poloostov, kde je vázán jako kmenový hráč Fiorentiny. O defenzivně laděného štítového záložníka se zajímá AC Milán, který však není jediným týmem, jenž by se mohl zapojit do tahanice o afrického fotbalistu. (zdroj: Rudy Galetti/ soc. síť X)

Dominik Pánek / fotbalportal.cz

Nejnovější články