Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Sváteční střelec Ševčík má prodloužit ve Slavii. Stane se Neuerovým následovníkem gólman ze stejné líhně talentů?

Přestupové spekulace: Sváteční střelec Ševčík má prodloužit ve Slavii. Stane se Neuerovým následovníkem gólman ze stejné líhně talentů?

Přestupové spekulace: Sváteční střelec Ševčík má prodloužit ve Slavii. Stane se Neuerovým následovníkem gólman ze stejné líhně talentů? © slavia.cz - Ševčík při oslavě své trefy proti Bohemians

0

Líbilo se

11.04. - BULVÁRNÍK Léto se nám pomalu, ale jistě blíží, a s ním jsou spojeny i horké a četné personální změny. Přestupové spekulace tak nabývají na síle, a proto vám nabízíme další pokračování tradiční rubriky. Ševčík se podle všeho rozhodl i nadále působit v červenobílých barvách, prodloužil do roku 2026. Nový kontrakt si zřejmě vysloužil také Alexander Nübel, potenciální nástupce legendárního Manuela Neuera. Na ostrovech možná dojde k zajímavé personální rošádě, o „sázkaře“ Toneyho stojí londýnští giganti.

Stálice Slavie spojí svou budoucnost s hlavním městem

Petr Ševčík bude i nadále oblékat dres pražské Slavie. Brzy má dojít dojít k oficiálnímu oznámení, v němž se stvrdí prodloužení smlouvy do 30. června 2026, informuje server infotbal. Samotný podpis už měl být stvrzen, a to době, kdy se sešívanému záložníkovi podařilo utnout dvouletý gólový půst. Původní kontrakt by 29letému fotbalistovi jinak vypršel příští rok v létě. (zdroj: infotbal.cz)

Hříšník Toney do Chelsea či Arsenalu?

Osm měsíců. Tak dlouho si musel anglický forvard Ivan Toney počkat, než mohl opět vyběhnout na zelený pažit v soutěžním zápase. Po nucené pauze se mu zatím povedly vsítit čtyři branky, k nimž přidal jednu gólovou asistenci. Již nějakou dobu se spekuluje o tom, že by mohl změnit dres. Renomovaný německý novinář Florian Plettenberg přišel s informací, podle níž se o kanonýra Brentfordu zajímají Chelsea, Arsenal a ve hře zůstává i West Ham. 28letý forvard by se mohl stěhovat již toto léto. (zdroj: Florian Plettenberg/ soc. síť X)

Nahradí Neuera kmenový hráč Bayernu?

Německý gólman Alexander Nübel zřejmě podepíše v Mnichově nový kontrakt s platností pěti let, součástí by pak měla být i jeho pokračující anabáze ve Stuttgartu, kde by zakotvil i v příštím ročníku. V budoucnu se očekává, že se z něj stane jednička Die Roten, a tedy nástupce Manuela Neuera, oba brankáře mimo jiné pojí fakt, že vzešli z akademie Schalke. Mladší z nich se letos výraznou měrou podílí na pozoruhodné jízdě Stuttgartu, který okupuje třetí místo bundesligové tabulky, přičemž má aktuálně identický počet bodů jako bavorský velkoklub. (zdroj: Bild)

Dominik Pánek / fotbalportal.cz

Nejnovější články