Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Další francouzský šutér do Saúdské Arábie? Rodrygo by se mohl vydat vstříc Britským ostrovům

Přestupové spekulace: Další francouzský šutér do Saúdské Arábie? Rodrygo by se mohl vydat vstříc Britským ostrovům

Přestupové spekulace: Další francouzský šutér do Saúdské Arábie? Rodrygo by se mohl vydat vstříc Britským ostrovům © ligue1.com - Lacazette

0

Líbilo se

22.03. - BULVÁRNÍK Zimnímu přestupovému období již dávno odzvonilo. Přesto však neutichají přestupové spekulace, a proto vám nabízíme pokračování tradiční rubriky. Real krouží kolem anglického reprezentanta. V hlavním městě Španělska by však mohli přijít o Rodryga, kterému přibude konkurence. Lacazetteovi se otevírá možnost blízkovýchodního angažmá.

Real Madrid a Trent Alexander Arnold?

Bílý balet monitoruje situaci okolo liverpoolské hvězdy Trenta Alexandera Arnolda. Angličan má smlouvu pouze do června 2025 a údajně zatím neprobíhají námluvy s Reds ohledně jejího prodloužení. Zprávu nepřinesl nikdo jiný než vyhlášený žurnalista Fabrizio Romano. Pro celek z Anfieldu však představuje pravý bek klíčovou oporu, o níž nebude chtít jen tak přijít. (zdroj: skysports.com/Fabrizio Romano)

Vysloužilý francouzský střelec po vzoru Benzemy do Saúdské Arábie?

Bývalý kanonýr Gunners Alexander Lacazette vzbuzuje vážný zájem ze strany saudskoarabských celků. 32letý fotbalista, jenž je spjatý s Lyonem, kde aktuálně působí, by se mohl stát zatím poslední velkou evropskou hvězdu, která zvolí exotické angažmá na Blízkém východě. Nestárnoucí Francouz aktuálně figuruje na třetí příčce v pořadí letošních ligových střelců Ligue 1, čemuž vděčí 13 přesným zásahům. (zdroj: bbc.com/L’Equipe)

Kolem Rodryga krouží kluby z Premier League

Zůstává otázkou, nakolik bude vytížená jedna z největších dosavadních hvězd Realu Madrid poté, co se k týmu připojí Kylian Mbappé. Ano, nejedná se o nikoho jiného než o Brazilce Rodryga. Forvardovi sice vyprší kontrakt až v roce 2028, k tomu ještě připočtěme jeho výstupní klauzule, jež je vyšponovaná na neuvěřitelnou jednu miliardu eur, nicméně ani to nemusí stačit. Pokud by on sám chtěl v dresu Bílého baletu „dotančit“, cesta je otevřená. Podle podobného scénáře by se do boje o zisk této hvězdy mohly zapojit oba celky z Manchesteru, Liverpool i Arsenal. (zdroj: sport.es)

Dominik Pánek / fotbalportal.cz

Nejnovější články