Zpět na » Ostatní » Lionel Messi s Interem Miami údajně podvedl pořadatele z Hong-Kongu

Lionel Messi s Interem Miami údajně podvedl pořadatele z Hong-Kongu

Lionel Messi s Interem Miami údajně podvedl pořadatele z Hong-Kongu © iconsport.photo - Lionel Messi

1

Líbilo se

05.02. - Po fiasku v zápasech se saudskoarabskými velkokluby Al-Nassr a Al-Hilal zamířil Inter Miami do Hong-Kongu, kde se postavil proti all-stars týmu tamní nejvyšší soutěže. Lionela Messiho však fanoušci neviděli, což na tribunách vyvolalo negativní reakce. Bylo přitom údajně nasmlouváno, že Messi odehraje alespoň 45 minut. Místo toho nebyl ani na rozcvičce.

Všude kam nyní Inter Miami přijede, tam poutá obří pozornost. Samozřejmě, že z toho klub určitě i celkem pěkně finančně těží. Důkazem jsou zápasy s Al-Hilal i Al-Nassr, ve kterých tým z MLS totálně vyhořel. Chuť si měl Inter spravit v zápase s All stars týmme nejvyšší fotbalové soutěže v Hong-Kongu. Za ten mimochodem nastoupil i bývalý fotbalista Slavie, Mladé Boleslavi nebo Příbrami Ruslan Mingazov, který se po zápase na svém Instagramu pochlubil fotkou s Lionelem Messim, který byl samozřejmě největším lákadlem.

Zaplněný stadion pro 40 tisíc lidí ale Lionela Messiho při výhře Interu 4:1 prakticky neviděl. Údajně měl Inter Miami ve smlouvě, že Messi musí hrát alespoň 45 minut. To se však nestalo a fanoušci Messiho neviděli ani na předzápasové rozcvičce. Inter Miami dal o Messiho absenci vědět jen 10 minut před zápasem kvůli údajnému zranění. Tribuny to samozřejmě ocenily pískotem. Asi si umíte představit, kolik ti lidé dali za lístky. To se prostě stát může. Když byl ale na Messiho od pořadatelů vznesen požadavek, aby se alespoň šel ukázat tribunám a fanoušky uklidnil, údajně odmítl. No co dodat. Inter Miami si z toho dělá pěkný byznys, v Hong-kongu alespoň ví, s kým už se do jednání nemají pouštět.

Lionel Messi

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články